تعداد بازیکنان Football Manager 2024 بیش از 6 میلیون نفر است


از مدیر فوتبال این مجموعه همواره یکی از پر امتیازترین و پربازدیدترین فرنچایزهای سگا سال به سال بوده است و همچنان با هر قسمت جدید از موفقیت بیشتری برخوردار است. مثلا، مدیر فوتبال 2024 این بازی که در ماه نوامبر منتشر شد، نسبت به هر بازی قبلی تعداد بازیکنان بیشتری را به خود اختصاص داد.

Miles Jacobson، مدیر استودیو توسعه دهنده Sports Interactive، اخیراً در توییتر اعلام کرد: مدیر فوتبال 2024 بیش از 6 میلیون بازیکن در سراسر جهان در تمام سیستم عامل ها. ما این را تنها در 59 روز تکمیل کردیم و عملکرد قابل توجهی از نسخه های قبلی داشتیم. مدیر فوتبال 2023، 284 روز طول کشید تا به همان نقطه عطف رسیدیم. همچنین این اولین بازی از این سری بود که به 6 میلیون بازیکن رسید. مدیر فوتبال 2024 قرار است یک رکورد جدید در فرانچایز ثبت کند.

در بررسی ما: مدیر فوتبال 2024، به این نمره 8/10 دادیم و گفتیم:مدیر فوتبال 2024 با تکیه بر نسخه قبلی، تعدادی پیشرفت کوچک وجود دارد که با هم ترکیب می شوند تا تجربه را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مدیر فوتبال 2024 در رایانه شخصی، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، iOS، Android و Mac موجود است. در دستگاه های تلفن همراه فقط از طریق Netflix در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید