Football Manager 2023

Football Manager 2023 در تاریخ 1 فوریه برای PS5 عرضه می شود


مدیر فوتبال 2023در نوامبر برای رایانه های شخصی، ایکس باکس، سوییچ و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شد. برنامه اولیه این بود که این سری در همان زمان روی پلی استیشن عرضه شود، اما این اتفاق نیفتاد. قبل از انتشار، نسخه PS5 به دلیل “پیچیدگی های غیرمنتظره” در “فرایند ارسال و تایید” بازی به تعویق افتاد. با این حال، اکنون به نظر می رسد که این عوارض برطرف شده است.

Developer Sports Interactive و ناشر سگا اعلام کرد:مدیر فوتبال 2023در تاریخ 1 فوریه بر روی PS5 عرضه می‌شود. Sports Interactive می‌گوید پس از بسته شدن پنجره انتقال، به‌روزرسانی انتقال رایگان برای همه دارندگان PS5 ارائه می‌شود – حالت شغلی قبل از آن ذخیره می‌شود. پس از شروع، انتقال را از دست خواهید داد. زمانی که پنجره بسته می شود

پس از انتشار، این بازی به تمامی مشترکین پلی استیشن پلاس 20 درصد تخفیف ارائه می کند. این پیشنهاد تا سه شنبه 14 فوریه ساعت 15:00 GMT معتبر است.

در بررسی مامدیر فوتبال 2023،ما به آن نمره 9/10 دادیم.مدیر فوتبال 2023 ممکن است کمی بهتر از نسخه قبلی خود باشد، اما یک سیم کارت مدیریتی فوق العاده کامل است که به راحتی می تواند صدها ساعت شما را غرق کند. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مدیر فوتبال 2023اکنون در رایانه شخصی، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، iOS و Android موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat