اسکوئر انیکس اعلام کرد که Formster «حداقل یک سال» محتوای پس از عرضه خواهد داشت


دیروز، اسکوئر انیکس یک بازی تیراندازی در پارتی را اعلام کرد ستاره ها را تشکیل می دهند این بازی در تاریخ 6 فوریه برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. علیرغم مقایسه با جوخه، دریافت تحسین برای انجام کاری متفاوت است. همچنین در روز اول برای مشترکین PlayStation Plus منتشر خواهد شد، بنابراین تقریباً تضمین شده است که یک پایگاه پخش سالم برای شروع داشته باشید.

پس از آن، داستان متفاوت است، اما Square Enix در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که محتوای پس از راه اندازی زیادی برای کاربرانی که به بازی ادامه می دهند وجود داشته باشد. ما به VGC تأیید کرده ایم که حداقل یک سال محتوای اضافی وجود خواهد داشت. یک پاس فصل نیز تأیید شده است، که محتوای رایگان و ممتاز را ارائه می‌کند (مورد دوم بر روی لوازم آرایشی تمرکز دارد). درست مانند هر بازی دیگری، تکمیل چالش ها و شرکت در مسابقات XP برای ارتقاء سطح کسب می کند.

کوسوکه اوکایا تهیه کننده گفت: [we’ve adopted] در بسیاری از بازی های مدرن استفاده می شود، بنابراین برای همه بازیکنانی که از بازی لذت می برند بسیار آشنا خواهد بود. با این حال، ریچ بریگز، مدیر اجرایی استراتژی انتشار اسکوئر انیکس تایید کرد که همه چیز مربوط به گیم پلی، از شخصیت ها و حالت های جدید گرفته تا نقشه ها، رایگان خواهد بود.

“نکته مهم در اینجا این است که هر چیزی که به گیم پلی اصلی مربوط می شود، مانند شخصیت های جدید، حالت ها، نقشه ها و غیره، دارای ساختار دو فصل گذر خواهد بود. این بدان معناست که همه کاربران آنها را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. ما سعی نمی کنیم بازیکنان را بخش بندی کنید، و برای کسانی که می خواهند با سرعت بیشتری قفل آیتم ها و شخصیت های آرایشی بیشتری را طی کنند، ما این گزینه را ارائه می دهیم.”

به نظر می‌رسد که قسمت آخر نشان می‌دهد که بازیکنان برای باز کردن قفل شخصیت‌ها باید به یک ردیف خاص در بخش رایگان پاس فصل برسند، اما دارندگان پاس برتر فوراً آنها را دریافت می‌کنند. overwatch 2. زمان مشخص خواهد کرد.

اوکاتانی برنامه‌های خود را برای سال اول محتوای پس از عرضه تأیید کرد، اما امیدوار است که بازخورد بازیکنان را جمع‌آوری کرده و بر اساس آن تنظیم کند. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید