Foamstars Season 2: Groovy Disco Trailer معرفی Coiff Guy، New Missions و بیشتر


بازی تیراندازی آنلاین پارتی Square Enix ستاره ها را تشکیل می دهند بهترین شروع نیست، اما محتوای جدید به زودی در راه است. فصل 2: ​​Groovy Disco در 8 مارس عرضه می شود و یک شخصیت قابل بازی جدید به نام Coiff Guy را اضافه می کند که حرکات دیسکو را با حرکات کشتی ترکیب می کند. برخی از توانایی های او را در زیر بررسی کنید.

فصل جدید همچنین دو حالت جدید Extreme Party اضافه می کند. در All Coiff Guy Party، همانطور که از نامش پیداست، همه بازیکنان در لابی فقط Coiff Guy را کنترل می کنند. سوپر دوئل پارتی معتبرتر است و مسابقات تک به تک را بدون حمایت هم تیمی های خارجی ارائه می دهد.

برای بازیکنان PvE، ماموریت جدید Formster Dark Ramsay را به عنوان یک باس فایت جدید وارد ترکیب می‌کند. بازیکنان باید سوار حباب شوند و آن را شکست دهند و در عین حال از پرتابه ها اجتناب کنند. پوسته های فصلی جدیدی نیز وجود خواهد داشت، اما مشخص نیست که کدام یک به پاس نبرد پریمیوم مربوط می شوند.

به زودی منتظر جزئیات بیشتر در مورد فصل 2 باشید. ستاره ها را تشکیل می دهند ' برای PS4 و PS5 در دسترس است و تا 4 مارس برای مشترکین PlayStation Plus رایگان است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید تا ببینید آیا ارزش بازی کردن را دارد یا خیر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید