Foamstars، Rollerdrome و Steelrising در فوریه 2024 به PS Plus Essential می‌آیند.


سونی بازی‌های رایگانی را معرفی کرده است که از ۶ فوریه تا ۴ مارس در بازی‌های ماهانه پلی‌استیشن پلاس ارائه می‌شوند. مشترکین PlayStation Plus Essential (و Extra و Premium) به محتوای Square Enix دسترسی خواهند داشت. ستاره ها را تشکیل می دهند و Roll7 غلتک عنکبوت در PS4 و PS5 فولاد در حال افزایش است همچنین برای PS5 در دسترس خواهد بود.

ستاره ها را تشکیل می دهند یک شوتر 4v4 جدید از Square Enix است که دارای سه حالت PvP و چندین شخصیت قابل بازی است.مقایسه ای با نینتندو انجام شده است. جوخه با این حال، آخرین نسخه بتا باز تأثیر مثبتی بر جای گذاشت. این شامل محتوای تک نفره و co-op است و انتظار می رود حداقل یک سال پس از راه اندازی پشتیبانی شود.

غلتک بازیکنان با ترکیب اسکیت غلتکی حرفه‌ای با مکانیک تیراندازی سوم شخص، در یک بازی مرگ آینده‌نگر به رقابت می‌پردازند. علاوه بر PS4، PS5 و PC، در Xbox Series X/S و Game Pass نیز موجود است.

فولاد در حال افزایش است جدیدترین بازی RPG اکشن Spiders. بازیکنان یک اتوماسیون به نام Aegis را کنترل می‌کنند که با روبات‌های دیوانه در یک نسخه تاریخ جایگزین از انقلاب فرانسه مبارزه می‌کنند. اگرچه کاملاً قابل مقایسه نیست، دروغ پ، یک عنوان محکم روح مانند. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید