نقشه راه Foamstars پس از راه اندازی فاش شد، شامل پوسته های جدید، شخصیت ها و موارد دیگر


همراه با انتشار فصل 1 از ستاره ها را تشکیل می دهنددر 6 فوریه منتشر شد و کوسوکه اوکایا تهیه کننده نقشه راه فصل آینده را ارائه کرد. هر فصل پنج هفته طول می کشد و فصل دوم از 8 مارس شروع می شود.

شخصیت‌های قابل بازی جدید، یک مهمانی جدید Extreme، بیش از 20 پوسته جدید و به‌روزرسانی ماموریت Foamstar را ارائه می‌دهد. فصل 3 در اواسط آوریل شروع می شود و بسیاری از محتوای مشابه را ارائه می دهد، در حالی که فصل 4 که از اواسط ماه مه آغاز می شود، به جای شخصیت های جدید، سه نقشه جدید اضافه می کند. با این حال، به لطف Happy Friyay Party، بازیکنان می توانند Foamstar بعدی را در طول فصل امتحان کنند.

با شروع فصل 6، شخصیت‌های جدید، حالت‌های بازی، نقشه‌ها، پوسته‌ها، مهمانی‌های شدید و موارد دیگر اضافه خواهند شد. طول فصل و تاریخ ممکن است تغییر کند، بنابراین برای آینده به خاطر داشته باشید.

ستاره ها را تشکیل می دهند ' هفته آینده برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد و تا 4 مارس در دسترس مشترکین پلی استیشن پلاس خواهد بود. همچنین دارای حالت‌های تک‌نفره و co-op است که احتمالاً در طول زمان محتوای بیشتری اضافه می‌شود. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید