Foamstars در تاریخ 6 فوریه راه اندازی می شود و همچنین از روز اول در PlayStation Plus در دسترس خواهد بود


اسکوئر انیکس یک بازی تیراندازی آنلاین 4v4 را معرفی کرده است. ستاره ها را تشکیل می دهند ' در 6 فوریه برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی منتشر شده است که گیم پلی بازی را به نمایش می گذارد و سه حالت را تایید می کند: Smash the Stars، Happy Bus Survival، و Rubber Duck Party به تازگی اضافه شده است. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکنان می توانند به صورت انفرادی یا با دوستان خود خواستگاری کنند، لوازم آرایشی جدید را برای تغییر ظاهر شخصیت خود باز کنند، و احساسات ورزشی (از جمله ژست های معمولی و رقص) داشته باشند. اگر این کافی نیست، ستاره ها را تشکیل می دهند همچنین در هنگام راه اندازی برای مشترکین پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود. این بازی تا 4 مارس بخشی از مجموعه بازی‌های ماهانه فوریه خواهد بود و بدون هزینه اضافی برای مشترکین در رده‌های Essential، Extra و Premium در دسترس خواهد بود.

جالب اینجاست که اسکوئر انیکس تریلر را با تایید به پایان می رساند: ستاره ها را تشکیل می دهند تا 5 آگوست برای کنسول های پلی استیشن انحصاری است. این می تواند به این معنی باشد که در آینده ممکن است پورت هایی برای رایانه شخصی و ایکس باکس وجود داشته باشد. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید