Foamstars دارای حالت های تک پلیر و PvE مشترک است


برخی از جزئیات جدید در مورد Square Enix ستاره ها را تشکیل می دهند پس از اعلام تاریخ انتشار در دسترس خواهد بود. علاوه بر راه‌اندازی برای PS4 و PS5، به عنوان بخشی از بازی‌های ماهانه فوریه برای پلی‌استیشن پلاس نیز عرضه خواهد شد. یک سال یا بیشتر محتوا پس از راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده است، با ساختار پاس فصل و مجوز ممتاز با لوازم آرایشی، به‌علاوه نقشه‌ها، حالت‌ها و شخصیت‌های رایگان.

البته، برای کسانی که نمی‌خواهند به صورت چند نفره رقابتی بازی کنند، تیم سازنده به VGC تایید کرد که حالت‌های تک‌نفره و co-op وجود خواهد داشت. شما باید اتوبوس وگاس را از امواج جانوران حباب، به تنهایی یا با بازیکنان دیگر محافظت کنید. حتی اگر تهیه کننده کوسوکه اوکایا خسته شود، جوخه اگر آن را به صورت آنلاین مقایسه کنید، مطمئناً شبیه به Salmon Run است.

جالب اینجاست که اوکاتانی می‌گوید ممکن است پس از راه‌اندازی، محتوای انفرادی و مشارکتی اضافی اضافه شود. “اول، ما می خواستیم این بازی را به عنوان یک IP جدید ایجاد کنیم و روی عناصر PvP تمرکز کنیم. از طرف دیگر، اگر طرفداران بازی های RPG Square Enix این بازی را دیدند و می خواستند آن را امتحان کنند، امیدوارم شما هم آن را پیدا کنید. دشوار.

“برای آن بازیکنان، ما یک حالت ماموریتی را معرفی کردیم که در آن می توانید به صورت انفرادی بازی کنید و مکالمات بین شخصیت ها را مشاهده کنید تا با بازی و جنبه PvP بازی آشنا شوید. این چیزی است که ما به طور مداوم روی آن کار می کنیم. این یک بازی است که رشد خواهد کرد. بنابراین اگر فکر می کنیم بازی از معرفی عناصر تک نفره بیشتر سود می برد، قطعا آن را در نظر خواهیم گرفت.”

ستاره ها را تشکیل می دهند در 6 فوریه راه اندازی خواهد شد و در زمان راه اندازی سه حالت چند نفره ارائه می دهد. منتظر جزئیات بیشتر و به روز رسانی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید