Flintlock: Siege of Dawn نمای کلی گیم پلی گسترده ای از مبارزات، سلاح ها، پیمایش و موارد دیگر ارائه می دهد.


Flintlock: Dawn Siege پیش از انتشار آن چندین بار به تعویق افتاده است، اما با نزدیک شدن به انتشار آن، توسعه دهنده A44 و ناشر Kepler Interactive به انتشار جزئیات جدید و فیلم های گیم پلی بازی اکشن RPG ادامه می دهند.

مروری بر گیم پلی جدید گسترش یافته اخیراً منتشر شده است، با توضیحاتی از کارگردان خلاق سیمون داسان و معاون مدیر هنری دیل پوگ. این ویدیو بیش از 9 دقیقه از گیم پلی بازی را ارائه می دهد که مبارزات بازی، مکانیک تراورس، تنظیمات و موارد دیگر را برجسته می کند.

در همین حال Flintlock: Dawn Siege همچنین دارای عناصر Soulslike مشابه عنوان اولین A44 خواهد بود خاکستر، همه چیز به طرق دیگر در حال تغییر است، از جمله تمرکز بر تحرک و پیمایش.

در مبارزات، بازیکنان از انواع سلاح‌ها استفاده می‌کنند، اما سه نوع آن همیشه در دسترس است: سلاح‌های سنگ چخماق، سلاح‌های سرد و سلاح‌های ثانویه که از پودر سیاه استفاده می‌کنند، مانند تفنگ و نارنجک. هر سلاح همچنین اصلاح کننده های مختلفی دارد و انواع مختلف سلاح نیز ممکن است در برابر دشمنان خاص موثرتر باشند. تپانچه های سنگ چخماق به ویژه در برابر دشمنان مرده موثر هستند.

در طول بازی، بازیکنان ممکن است کاروان هایی را در مکان های مختلف در سراسر جهان ایجاد کنند. اینها به‌عنوان مراکز و مکان‌های استراحتی هستند که می‌توانید برای چالش‌های آینده آماده شوید. کاروان شما نیز در طول زمان رشد و گسترش خواهد یافت، زیرا با شخصیت های جدید ملاقات می کنید و آنها را برای اهداف خود به خدمت می گیرید.

چندین مکانیک جنگی دیگر نیز به تفصیل شرح داده شده است، مانند ضربات بحرانی، جاخالی دادن و پاری. یکی از عوامل کلیدی که بازیکنان باید روی آن تمرکز کنند، پرایمینگ است. هر دشمن یک نوار پرایمینگ دارد که باید آن را به روش های مختلف پر کنید تا ضربه ای مهم وارد کنید. بازیکن همچنین توسط یک همراه به نام انکی همراهی می شود که در جنگ کمک می کند و می تواند توانایی های مختلف را شخصی سازی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبارزات، پیشرفت، اکتشاف، کوئست ها، باس ها و موارد دیگر، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

Flintlock: Dawn Siege تابستان امسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید