گیم پلی گسترش یافته Flintlock: The Siege of Dawn شامل ماموریت ها، نبردها و موارد دیگر در جاده Dukmar است.


عنوان بعدی از A44 Games سازنده Ashen، Flintlock: Siege of Dawnاواخر این ماه منتشر خواهد شد. پس از دموی اخیر Steam Next Fest، سازنده تریلر توسعه یافته دیگری از گیم پلی بازی منتشر کرد. شخصیت اصلی، نور وانک را در حال عبور از سیبیل و رویارویی با دوکمار به تصویر می کشد. آن را در زیر بررسی کنید.

پس از یک مکالمه کوتاه با زره پوش و سایر NPCها در کمپ Sybil's Tooth، Gnoll به سمت علفزار حرکت می کند و گهگاه با دشمنان درگیر می شود. هنگامی که به Wisdom's Edge رسیدید، باید رهبر دشمن را شکست دهید و شهر را آزاد کنید. پس از طی مسافتی کوتاه سرانجام شهر سیبیل نمایان می شود اما توسط نیروهای دوکومار اشغال شده و نیاز به جنگ بیشتر دارد.

با کمک انکی روباه مانند، نول بیشتر به سمت دوکمار پیشروی می کند، از پاویون وارد می شود، در فروم و سالن روشنگری می جنگد و در صندلی قدرت با او مقابله می کند. شما باید این بازی را انجام دهید تا متوجه شوید که چه اتفاقی می افتد.

Flintlock: Siege of Dawn این بازی در تاریخ 18 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. بازی های بیشتر را اینجا ببینید و برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید