نسخه ی نمایشی Flintlock: The Siege of Dawn در 10 ژوئن ارائه می شود و همچنین گیم پلی جدیدی را فاش می کند


اگر نمایشگاه Xbox Game را از دست دادید، بازی A44 را ببینید. Flintlock: Siege of Dawn همچنین در PC Game Show نمایش داده شد. تکه‌های کوتاهی از نبرد، از ضربات بریده‌شده از فاصله نزدیک گرفته تا شلیک‌های انفجاری دوربرد تا پرتوهای عجیب و غریب برای از بین بردن انبوهی‌ها، نشان داده می‌شود. با این حال، توسعه دهنده همچنین اعلام کرده است که در 10 ژوئن یک نسخه آزمایشی رایانه شخصی را منتشر می کند (اگرچه محتوای آن مشخص نیست).

این بازی تا 17 ژوئن به عنوان بخشی از Steam Next Fest در دسترس خواهد بود. مبارزات دارای مکانیک‌های اساسی به سبک Souls مانند جاخالی دادن و طفره رفتن است، اما بازیکنان همچنین باید “تنظیم” شوند تا به دشمنان خود آسیب مرگبار وارد کنند. شما همچنین یک همراه به نام انکی دارید که نه تنها در جنگ به شما کمک می کند بلکه به شما اجازه می دهد تا در سراسر جهان حرکت کنید.

Flintlock: Siege of Dawn در 18 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. Game Pass نیز از تاریخ انتشار در دسترس خواهد بود. گیم پلی بیشتری از کارگردان خلاق Simon Dasan و Associate Art Director Dale Pugh مشاهده کنید. منتظر جزئیات تا انتشار ماه آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید