بازی های Xbox Series X/S شخص اول از سال 2023 70 دلار قیمت خواهند داشت


با نسل فعلی کنسول‌ها، بسیاری از ناشران AAA قیمت‌های کنسول‌های خود را افزایش داده‌اند. در چند سال گذشته، بازی‌های بیشتری به این فهرست در حال گسترش پیوسته‌اند و تأیید می‌کنند که مایکروسافت از این روند پیروی می‌کند.

در بیانیه ای به IGN، مایکروسافت اعلام کرد که از سال 2023، تمامی نسخه های اول شخص Xbox Series X/S با قیمت 70 دلار به فروش خواهند رسید. کار جدید تا همین اواخر. این به دنبال بیانیه رئیس Xbox فیل اسپنسر در اوایل سال جاری در مورد افزایش قیمت احتمالی سخت افزار، بازی ها و اشتراک های Xbox است.

مانند انتشار 2023 Forza Motorsport، Starfield، چه زمانی سقوط قرمز البته، تمام نسخه های شخص اول مایکروسافت همچنان از طریق Game Pass در دسترس خواهند بود.

مایکروسافت گفت: «این قیمت نشان دهنده محتوا، مقیاس و پیچیدگی فنی این عناوین است. مانند تمام بازی‌هایی که توسط تیم ما در ایکس‌باکس ساخته شده‌اند، این بازی‌ها نیز پس از راه‌اندازی در Game Pass در دسترس خواهند بود.

مایکروسافت نسخه جدید را 70 دلار قیمت گذاری کرده است، در کنار شرکت هایی مانند سونی، EA، Activision، Take-Two Interactive و Square Enix. اوایل سال جاری، یوبی سافت نیز تایید کرد که قیمت ها را افزایش خواهد داد. جمجمه و استخوان ها قرار است با قیمت 70 دلار (اما فقط کنسول) عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید