خالق Final Fantasy Tactics می گوید در حال حاضر برنامه ای برای بازسازی مجدد وجود ندارد


در حالی که شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اسکوئر انیکس در حال کار بر روی ریمستر RPG تاکتیکی مهم است. تاکتیک های فانتزی نهایی اگرچه مدت زیادی است که در مورد آن صحبت می شود، سازنده بازی، یاسومی ماتسونو، در پلتفرم رسانه اجتماعی X اعلام کرد که در حال حاضر برنامه ای برای بازسازی مجدد بازی وجود ندارد.

ماتسونو در پاسخ به سوالی در مورد X گفت که طرفداران باید با اسکوئر انیکس در مورد امکان ریمستر تماس بگیرند و این تنها چیزی است که او می تواند از دیدگاه خود بگوید. FYI، آقای Matsuno یکی از مشارکت کنندگان در زیر مجموعه Ivalice است. فاینال فانتزیبا عنوانی مثل تاکتیک های فانتزی نهایی و فانتزی نهایی 12 بخشی از تنظیمات Ivalice.

در ماه فوریه، جیسون شریر از بلومبرگ گفت: تاکتیک های فانتزی نهایی خود اسکوئر انیکس هیچ اعلامیه مشخصی در مورد این بازی نداده است و آخرین چیزی که در مورد یک بازی در Ivalice شنیدیم این بود. Final Fantasy 14: Stormbloodتنظیم حمله اتحاد با شخصیت‌هایی از تاکتیک های فانتزی نهایی.

تاکتیک های فانتزی نهایی اولین بار در ژاپن در سال 1997 بر روی پلی استیشن وان منتشر شد. این بازی بعداً برای PlayStation Portable پورت شد. Final Fantasy Tactics Lion War در سال 2007 توسعه یافت و در نهایت راه خود را به دستگاه های iOS باز کرد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید