Final Fantasy Pixel Remaster

بازی Final Fantasy Pixel Remaster برای PS4 معرفی شد و Nintendo Switch در بهار 2023 منتشر خواهد شد


اسکوئر انیکس رسما معرفی شد بازسازی پیکسل فانتزی نهایی همانطور که توسط ESRB ارزیابی شده است، در بهار 2023 برای PS4 و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. این سریال است فاینال فانتزی 1-6، اولین بار سال گذشته برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید منتشر شد (البته فانتزی نهایی 6 ورود در فوریه 2022).

علاوه بر فروش آنها به صورت مستقل، به عنوان بسته های دیجیتال یا فیزیکی، طرفداران می توانند Final Fantasy 1-6 Pixel Remastered -FF35th Anniversary Edition- از طریق فروشگاه Square Enix.حاوی نسخه فیزیکی مجموعه Final Fantasy 1-6 Pixel Remasteredجعبه کالاهای نسخه Anniversary و مجموعه وینیل 2 دیسکی حاوی موسیقی و آثار هنری تازه تنظیم شده توسط Kazuko Shibuya. همچنین شامل یک کتاب هنری، شخصیت‌های هنری ۸ پیکسلی و یک آستین عدسی شکل است. در تعداد محدود با قیمت 259.99 دلار موجود است.

علاوه بر تصاویر دو بعدی اصلاح شده، بازسازی پیکسل فانتزی نهایی این دارای یک موسیقی متن بازسازی شده، یک رابط کاربری مدرن، گزینه های مبارزه خودکار، حیوانات و غیره است. فانتزی نهایی 6 این یک صحنه اپرا به روز شده با جلوه های بصری و آواز جدید به هفت زبان مختلف دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار این مجموعه با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha