Nobuo Uematsu آهنگساز Final Fantasy قصد ندارد دوباره یک موسیقی متن کامل بازی بسازد.


Nobuo Uematsu – آهنگساز افسانه ای موسیقی برای بسیاری از بازی های ویدئویی از جمله فاینال فانتزی سریال – فاش شد که فکر نمی‌کند دیگر هرگز بتواند موسیقی متن یک بازی کامل را بسازد. به گزارش VGC، اوماتسو در مصاحبه ای با نشریه آلمانی Zeit Online احساسات خود را به وضوح بیان کرد.

آقای Uematsu هنوز هم برای این منظور کار می کند. فاینال فانتزی او در ساخت آهنگ عنوان اصلی این سری، یعنی بازی، فاش کرد که قصد ندارد دوباره کل موسیقی متن یک بازی را بسازد. این عمدتا به میزان کار مورد نیاز برای ساخت موسیقی متن بازی بستگی دارد.

“تا آنجایی که فاینال فانتزی من نگران هستم، اما هنوز درگیر نوشتن تم اصلی بازی هستم.” اما فکر نمی‌کنم که دیگر هرگز موسیقی کامل یک بازی را بسازم.»

اوماتسو معتقد است که به دلیل سنش، دیگر توان جسمی و روحی لازم برای انجام کارهای لازم برای یک موسیقی متن کامل بازی ویدیویی را ندارد.

او گفت: “من مجبور خواهم بود تا چند سال تمام گاز را پیش ببرم. و فکر نمی کنم دیگر قدرت جسمی و روحی برای انجام این کار را داشته باشم.” می‌خواهم از زمانی که باقی مانده‌ام برای کار روی پروژه‌های دیگری که دوستشان دارم، مانند Melegnon و گروهم Nobuo Uematsu conTIKI استفاده کنم.»

ضمناً آقای اوئماتسو همچنان در آهنگسازی فعالیت دارد و آثار ایشان در آثار زیر آمده است. فانتزی نهایی 16، و در آینده معکوس فاینال فانتزی 7.آخرین موسیقی متن کاملی که Uematsu ساخته شده برای یک RPG 2021 بود. فانتزی.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید