توسعه Final Fantasy 9 Remake “بسیار پیشرفته” است و بر روی چندین پلتفرم منتشر خواهد شد – شایعه


علی رغم فانتزی نهایی 14 تهیه کننده و کارگردان نائوکی یوشیدا به آن اشاره کرده است و فاش کننده قابل اعتماد Midori وجود آن را تایید کرده است. فانتزی نهایی 9 بازسازی هنوز اعلام نشده است. با این حال، Midori گزارش می دهد که هنوز در حال تولید است و حتی پس از اعلام طرح های تجاری جدید Square Enix لغو نشد.

جالب اینجاست که “در ابتدا به یک توسعه دهنده دیگر برون سپاری شده بود.” با این حال، Square Enix از نتیجه راضی نبود و توسعه را تغییر داد ( بازسازی فاینال فانتزی 7).

او در توییت بعدی خود گفت: “این عنوان در حال حاضر کاملاً در حال توسعه است.” “در حال حاضر، هیچ اطلاعات قطعی در مورد محدوده یا تاریخ انتشار این عنوان وجود ندارد. این عنوان ممکن است تا قبل از پایان سال جاری منتشر شود، اما ما در حال حاضر نمی دانیم.”

اسکوئر انیکس در حال برنامه ریزی برای اعلام جزئیات جدید در مورد چندین عنوان در نمایشگاه Xbox Games است، از جمله: دید مانا تاریخ انتشار).با این حال، میدوری بازسازی فاینال فانتزی 9 وجود دارد. نکته مثبت این است که بر روی پلتفرم های متعدد منتشر خواهد شد که منعکس کننده تغییرات اخیر ناشر است.

نمایشگاه Xbox Game در 9 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار می شود. با این حال، به‌روزرسانی‌ها و «غواصی عمیق» در مورد عناوین آینده از طریق پادکست رسمی ایکس‌باکس از 10 ژوئن ارائه خواهد شد. تا آن زمان با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید