شایعات حاکی از آن است که بازی Final Fantasy 9 Remake به صورت نوبتی عرضه خواهد شد


شایعه بازسازی فانتزی نهایی 9 مدتی است که وجود دارد و در حالی که اسکوئر انیکس هنوز وجود این پروژه را به طور رسمی تایید نکرده است، جزئیات همچنان از طریق روش های کاملا غیر رسمی آشکار می شود. به طور خاص، افشاگر معروف Midori جزئیاتی در مورد بازسازی و آنچه طرفداران باید انتظار داشته باشند را به اشتراک گذاشته است.

اول، اگر شما بازسازی فاینال فانتزی 9 برای مثال مبارزه از بازی اصلی. بازسازی فاینال فانتزی 7 اگر چنین است، ممکن است ناامید شوید، زیرا میدوری ادعا می کند که یک بازی نوبتی شبیه به نسخه اصلی خواهد بود.

از طرفی منبع نشتی است بازسازی فاینال فانتزی 9 کمی جاه طلب تر از 2020 محاکمه مانا تا آنجایی که بازسازی‌ها پیش می‌روند، محدوده پروژه احتمالاً تقریباً یکسان خواهد بود، زیرا از نظر سبکی مشابه هستند. محاکمه مانا به گفته این افشاگر، «به طرق مختلف در یک دوره زمانی».در هر صورت هست بازسازی فاینال فانتزی 7از سوی دیگر، افشا کننده همچنین عنوان می کند که این یک بازی HD-2D نخواهد بود.

میدوری همچنین استدلال می کند که: بازسازی فاینال فانتزی 9 توسعه “بسیار پیشرفته” است و به عنوان یک بازی چند پلتفرمی برنامه ریزی شده است. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید