Rimake Final Fantasy 9 واقعی است، اما Final Fantasy 10 Remake واقعی نیست – شایعه


البته اسکوئر انیکس در حال کار بر روی قسمت آخر است. بازسازی فاینال فانتزی 7 گزارش های قبلی ادعا می کردند که شامل یک سه گانه است. فانتزی نهایی 9 و ده، این شرکت همچنین اضافه شده است فاینال فانتزی پروژه بازسازی در حال انجام است. اما بر اساس ادعای جدید یک افشاگر قابل اعتماد، ممکن است کاملاً دقیق نباشد.

به گفته فاش کننده معروف Midori، شایعات ذکر شده تنها نیمی از واقعیت است. میدوری در پاسخ به سؤالی در توییتر اخیراً گفت که Square Enix واقعاً است فاینال فانتزی بازسازی در حال انجام، بازسازی از فانتزی نهایی 10، برخلاف گزارش های گذشته، وجود ندارد.با توجه به آنچه گفته شد، فاش کننده همچنین ادعا می کند که مدت هاست شایعه شده است بازسازی فاینال فانتزی 9 مطمئناً واقعی است و در حال ساخت است.

هنوز مشخص نیست که بازسازی شایعه شده چه زمانی به طور رسمی معرفی می شود، اما فانتزی نهایی 10 اگر ادعاهای میدوری واقعا درست باشد، ناامید کننده خواهد بود که بدانیم آنطور که برخی انتظار داشتند بازگردانده نشده است.

به تازگی بازسازی شده، فانتزی نهایی 9 به نظر می رسد نائوکی یوشیدا، کارگردان و تهیه کننده “ او را مسخره کرده است. فانتزی نهایی 14 و تولید کننده فانتزی نهایی 16. بیشتر بدانید.

منتظر به روز رسانی های بیشتر در هفته ها و ماه های آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید