پچ غافلگیر کننده Final Fantasy 7 Remake تغییرات کوچک اما مرموزی را در پایان ایجاد می کند


پایان بازی Final Fantasy 7 Remake حاوی اسپویل است.

معکوس فاینال فانتزی 7 انتشار آن نزدیک است و اسکوئر انیکس قبل از انتشار آن، یک پچ برای نسخه قبلی خود در سال 2020 منتشر کرده است. بازسازی فاینال فانتزی 7. چندین ترفند کوچک انجام شده است، اما یکی از آنها به طور خاص برخی از طرفداران را گیج کرده است.

مانند بازسازی فاینال فانتزی 7 در صحنه آخر که کلود و دوستانش میدگار را ترک می کنند و به دنیای وسیع تر می روند، آریت به آسمان ابری نگاه می کند و می گوید: این نوستالژیک است،» او در مورد صفحه آهنی میدگار که تمام عمرش را زیر آن گذراند، گفت.

این آخرین مکالمه در بازی است، اما پس از یک پچ جدید (که توسط یک کاربر در ResetEra گرفتار شد) تغییر کرد و Aerith اکنون می گوید “Sky…I don't it.” Ta. البته، معنی تغییر نکرده است، و این یک ویرایش بسیار کوچک است که همه چیز در نظر گرفته شده است. اما از نظر عینی خط بدتر است، بنابراین باید تعجب کنید که چرا این تغییر در وهله اول ایجاد شده است.

سایر تغییرات ایجاد شده توسط این پچ نیز توسط بازیکنان کشف شد. در PS5، باز شدن بازی ثابت شده است تا دیگر نسخه‌های ناتمام آهنگ‌های موسیقی که در طول صحنه پخش می‌شوند پخش نشود. در همین حال، طی یک فلاش بک کوتاه که تیفای جوان را در نیبلهایم نشان می‌دهد، لباس او نیز دستخوش تغییراتی می‌شود تا با ظاهر او در همان سکانس توسعه‌یافته در دنباله آینده مطابقت داشته باشد.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه برای PS5 منتشر خواهد شد. در بررسی این بازی به آن امتیاز 10/10 دادیم.افInal Fantasy 7 Reverse یکی از بهترین هاست فاینال فانتزی بهترین بازی همیشه این چیزی کمتر از یک نمایش نیست، یک سفر حماسی پر از اکشن های فوق العاده، احساسات صمیمانه و لحظات فراموش نشدنی. این یک جشن هم برای خودش و هم بازی افسانه‌ای است که بر اساس آن ساخته شده است، وقیحانه و با صدای بلند توجه را می‌طلبد و در واقع می‌تواند آن را نگه دارد. زیرا تمام آن فلاش با همان مقدار ماده پشتیبان می شود. تقریباً از هر نظر مهم است، از داستان سرایی گرفته تا طراحی جهان، کاوش تا مبارزه، تصاویر بصری تا موسیقی، از میزان محتوای ارائه شده تا تنوع معنادار آن محتوا. معکوس فاینال فانتزی 7 فراتر از انتظارات است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید