کارگردان اعلام کرد که سه گانه Final Fantasy 7 Remake به Advent Children متصل خواهد شد


از بازسازی فاینال فانتزی 7 این سه گانه به هیچ وجه در گستره یا جاه طلبی اش قابل سرزنش نیست، و در انگیزه اش برای اینکه کامل ترین، جامع ترین، و صراحتاً غیرمنتظره ترین بازگویی و تخیل مجدد داستان نمادین اصلی باشد. تلاش زیادی در کمال تعجب من. اما وقتی همه چیز گفته و انجام شد و گرد و غبار فرو می نشیند، چقدر با فصل های دیگر داستان پیوند خواهد خورد؟ FF7 به خصوص با توجه به تغییرات و تغییرات جالبی که در داستان اصلی ایجاد شده، چه اتفاقی برای جهان خواهد افتاد؟

واضح است که پاسخ قطعی به این سوال تا مدتی مشخص نیست، اما در اینجا چیزی است که Tetsuya Nomura، مدیر خلاق همه چیز می گوید: فانتزی نهایی 7 اسکوئر انیکس به ما اطمینان داده که حداقل داستان این سه گانه به چیزی شبیه به این منجر خواهد شد: Final Fantasy 7: Advent Children.

ظهور کودکان یک فیلم انیمیشن محصول 2005 است که به عنوان دنباله ای بر نسخه اصلی عمل می کند. فانتزی نهایی 7، دو سال پس از داستان این عنوان در سال 1998 اتفاق می افتد. در مصاحبه اخیر با گاردین، نومورا تمایلی به ارائه جزئیات نداشت، اما در آن زمان قاطعانه گفت: بازسازی فاینال فانتزی 7 سه گانه به پایان می رسد و ما “متصل هستیم” ظهور کودکان.

“اگر تا آخر بازی کنید، وصل خواهید شد.” [to Advent Children]بنابراین نیازی به نگرانی در مورد آن نیست، “نومورا گفت.

واضح است که ما هنوز نمی‌دانیم دقیقاً چگونه این اتفاق می‌افتد – احتمالاً به آسانی رفتن از نسخه اصلی نخواهد بود فانتزی نهایی 7 به ظهور کودکان، با توجه به تغییرات در داستان در سه گانه بازسازی، امیدواریم حداقل نکاتی را در دنباله های آینده دریافت کنیم. معکوس فاینال فانتزی 7.

معکوس فاینال فانتزی 7 ‘ قرار است در 29 فوریه سال آینده برای PS5 منتشر شود. مدت زمان انحصار PS5 تنها 3 ماه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید