درگاه بازسازی فاینال فانتزی 7 در حال حاضر برای سوییچ 2 یا ایکس باکس سری X/S برنامه ریزی نشده است – شایعه


کنسول بازی نسل بعدی نینتندو اخیراً لو رفته است. گفته می شود اجرای DLSS به گونه ای تنظیم شده است که تصاویری قابل مقایسه با PS5 و Xbox Series ارائه دهد. با این حال، اگر امیدوار بودید که به کنسول ها نیز منتقل شود، بازسازی فاینال فانتزی 7 – به نظر می رسد که چنین نیست، همانطور که برخی حدس می زنند.

این موضوع از سوی NateTheHate یکی از اعضای مشهور نینتندو می‌آید که اخیراً در انجمن Famiboards پست کرده است که نینتندو سوییچ 2 یک پورت برای Xbox است. بازسازی فاینال فانتزی 7 اگرچه کاملاً دور از ذهن نیست، اسکوئر انیکس در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای آوردن این اکشن RPG برای کنسول‌های دیگر به جز پلی‌استیشن ندارد.

بازسازی FF7 این برنامه فعلی نیست.» “در پایان، ممکن است این اتفاق بیفتد؟ کاملاً. آیا در حال حاضر یک برنامه معتبر است؟ نه، نسخه Switch 2 درست مانند نسخه Xbox وجود دارد. اگر Square بخواهد این کار را انجام دهد، ما می توانیم. اما چنین چیزی وجود ندارد. برنامه هایی در این زمان وجود دارد.”

اسکوئر انیکس اخیرا اعلام کرده است که بازی های بیشتری را برای کنسول های ایکس باکس عرضه خواهد کرد و از آن زمان تاکنون، مسافر هشت پا 2 به سوی پلتفرم مایکروسافت در سال 2024. بازسازی فاینال فانتزی 7 اینکه آیا در این لیست قرار می گیرد یا خیر، باید دید، اما مطمئناً این چیزی است که شرکت در ماه های آینده در نظر خواهد گرفت. یا در هر صورت امید همین است.

در همین حال، یک نشت اخیر ادعا می کند: far cry 7 و شکارچی هیولا 6 هر دو نیز همزمان با نینتندو سوییچ 2 عرضه خواهند شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید