Final Fantasy 7 Remake Part 3 “آزادی بیشتری” را برای مبارزه به ارمغان می آورد


علی رغم تولد دوباره فاینال فانتزی 7 بازی اکشن RPG جهان باز نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرده است، اما نتوانسته اهداف فروش Square Enix را برآورده کند. با این حال، کار بر روی آخرین قسمت از سه گانه بازسازی ادامه دارد و در حالی که هنوز تا انتشار آن فاصله زیادی دارد، جزئیات هنوز در حال آشکار شدن است.

به عنوان مثال، در قسمت اخیر آپلود شده Inside Square Enix، معکوس فاینال فانتزی 7 تیم توسعه همچنین به آنچه که امیدوارند با دنباله انجام شود، اشاره کردند. جالب اینجاست که تروکی اندو، کارگردان نبرد، می‌گوید هدف او این است که به بازیکنان «آزادی بیشتری» بدهد، نه تنها در نبرد، بلکه به طور کلی در حلقه اصلی بازی، اما او نمی‌داند که چه شکلی خواهد داشت (از طریق Automaton رسانه ها).

در همین حال، کارگردان نائوکی هاماگوچی اضافه کرد که تیم سازنده امیدوار است قسمت آخر این سه گانه “نوع متفاوتی از تجربه گیم پلی را که قبلاً دیده بودیم” ارائه دهد. بازسازی فاینال فانتزی 7 و تولید مثلاین تیم امیدوار است که توسعه بازی را در اسرع وقت تکمیل کند.

اوایل سال جاری، تهیه کننده یوشینوری کیتاسه گفت که قصد دارد توسعه را در سه سال به پایان برساند، بنابراین اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، نسخه نهایی می تواند در سال 2015 منتشر شود. بازسازی فاینال فانتزی 7 سه گانه زمانی در سال 2027.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید