ضبط صوتی Final Fantasy 7 Remake Part 3 به زودی آغاز می شود، انتظار می رود توسعه ظرف 3 سال تکمیل شود


هنوز درک این موضوع سخت است که اسکوئر انیکس چگونه توانسته چنین طیف وسیع و متنوعی از بازی ها را بسازد. معکوس فاینال فانتزی 7 این اتفاق در مدت زمان کوتاهی رخ داد و به نظر می‌رسد که این شرکت با آخرین قسمت از سه‌گانه بازسازی خود نیز امیدوار است.

اسکوئر انیکس اخیرا کتابی را منتشر کرده است Final Fantasy 7 Remake Material Ultimania Plusیک کتاب خواهر به اکشن RPG است که به تازگی منتشر شده است که جزئیات توسعه آن را نشان می دهد و آینده این سه گانه را در میان چیزهای دیگر برجسته می کند.

در واقع، طبق گزیده ای که توسط کاربر توییتر @aitaikimochi ترجمه و به اشتراک گذاشته شده است، کار روی داستان بازی بعدی در حال حاضر کامل شده است و مدیر خلاق Tetsuya Nomura معتقد است ضبط صوتی بازی “در آینده نزدیک” آغاز خواهد شد.

تهیه کننده Yoshinori Kitase نیز امیدوار است که توسعه آن را ظرف سه سال به پایان برساند. به هر حال، این زمان برای توسعه است. تولید مثل تیم سازنده همچنین بر روی DLC بازی اول تمرکز کرده است. استراحت قسمتطبق گفته کیتاسه، قسمت آخر دوباره توسط همان توسعه دهنده (فقط تولید مثل ، چرخه توسعه می تواند یک بار دیگر کوتاه شود.

جالب اینجاست که Nomura همچنین گفت که در حال کار بر روی ترکیب چیزی مرتبط با داستان است که در اثر اصلی که توسط کیتاسه پیشنهاد شده بود وجود نداشت. فانتزی نهایی 7 او معتقد است که اگر این داستان به درستی انجام شود “همیشه مردم را خوشحال می کند.”

سریع به جلو تا 2022. بازسازی فاینال فانتزی 7 قسمت پایانی این سه گانه در حال ساخت بود. اوایل سال جاری گزارش شد که پیشرفت بیشتری در فیلمنامه حاصل شده است.

پس از انتشار فاینال فانتزی 7 معکوس، کارگردان بازی نائوکی هاماگوچی اشاره کرده است که بازی بعدی دارای محتوایی است که در بازی اصلی گنجانده نشده است. تولید مثلو همچنین ادغام بیشتر عناصری مانند Rocket Town. تلفیقی فاینال فانتزی 7 ورود هاماگوچی همچنین گفت که جهان احتمالاً به گونه‌ای بازسازی خواهد شد که در بازی بعدی گذرگاه‌های کشتی هوایی را در خود جای دهد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید