بازسازی فاینال فانتزی 7 قسمت 3: “فیلمنامه از قبل در حال انجام است”


فاینال فانتزی 7 معکوس، قسمت دوم Square Enix. فانتزی نهایی 7 بازسازی این سه گانه در چند روز آینده اکران می شود و هیجان برای اکران آن بالا گرفته است. با توجه به ماهیت سریال و هواداران پرشور آن؛ فانتزی نهایی 7 تعجب آور و قابل درک نیست که بسیاری از مردم در حال حاضر به سومین و آخرین فیلم سه گانه، به ویژه به طور کلی توجه دارند. به هر حال، این شامل Square Enix نیز می شود.

فاینال فانتزی 7 معکوس هنوز منتشر نشده است، اما دنباله آن در حال توسعه است. او این را در مصاحبه اخیر با جولیان پنیر یوتیوب گفت. تولید مثل نائوکی هاماگوچی، کارگردان، فاش کرد که تیم سازنده “از قبل در حال پیشرفت” در فیلم نهایی سه گانه هستند و اظهار داشت که در حال حاضر تقریباً در همان مرحله تولید سه گانه است. تولید مثل چه زمانی بود بازسازی فاینال فانتزی 7 در سال 2020 منتشر شد.

هاماگوچی (از طریق GamesRadar) گفت: «البته نمی توانم بگویم در چه مرحله ای هستیم، اما فیلمنامه از قبل پیشرفته است و ما در حال بررسی پیشرفت های خاصی هستیم.

او اضافه کرد: بازسازیشروع کردیم به صحبت در مورد عاقبت. [writer Kazushige Nojima] و فکر می کنم می توان گفت که امروز در همین وضعیت هستیم. ”

برای آخرین مسابقه، بازسازی این سه گانه از یک جدول زمانی تقریباً مشابه پیروی می کند تولید مثل، که نشان می دهد بین این دو بازی تقریباً چهار سال فاصله وجود دارد. این بدان معناست که نسخه بعدی بازی در سال 2028 خواهد بود. البته، این یک تخمین بسیار تقریبی است – به هر حال، توسعه بازی به دور از یک علم دقیق است – اما شنیدن این که پیشرفت در حال انجام است، دلگرم کننده است. معکوس عاقبت.

به هر حال، بلافاصله پس از اعلام، فاینال فانتزی 7 معکوس در سال 2022، مدیر خلاق تتسویا نومورا فاش کرد که “توسعه نسخه سوم از قبل آغاز شده است.” بیشتر بدانید.

فاینال فانتزی 7 معکوس در 29 فوریه برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید