مدیر خلاق می گوید که توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Remake Part 3 “به سختی کار می کنند”.


Square Enix چیست؟ فاینال فانتزی 7 معکوس در حال حاضر بر روی PS5 منتشر شده و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، تیم سازنده بر روی سومین و آخرین قسمت آن تمرکز کرده است. بازسازی داستان. اگرچه تاریخ انتشار یا حتی نام رسمی اعلام نشده است، یک ویدیوی 42 دقیقه ای جدید منتشر شده است که در آن نوبوئو اوماتسو آهنگساز Rebirth، Kazunari Nojima نویسنده سناریو و کارگردان خلاق Tetsuya Nomura درباره این سه گانه صحبت می کنند.

در حالی که Nomura می‌گوید: «می‌خواهم ماراتن مطلق پروژه را کامل کنم»، او همچنین می‌پرسد که آیا Uematsu به عنوان آهنگساز برای قسمت سوم بازمی‌گردد یا خیر. اگرچه این کمتر رسمی است و بیشتر شبیه یک “توافق آقا” است، اما او گفت که این یک “افتخار” است. نومورا همچنین فاش کرد که با نوجیما “سخت کار می کند” و با طنز از اوماتسو پرسید که آیا حاضر است این چالش را قبول کند. قرار دادن آهنگ‌هایی که قبلاً برای ما نوشته‌اید سخت خواهد بود.»

هیچ چیزی در مورد فیلم بعدی فاش نشده است، اما کارگردان نائوکی هاماگوچی گفته است که پیشرفت در فیلمنامه حاصل شده است و جهان باید برای سازگاری با Highwind “تجدید ساختار” شود. همچنین این امکان وجود دارد که به بازیکنان اجازه دهید تا Rocket Town را کشف کنند. تولید مثل برای تحقق منطقه گونگاگا.

در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر. همچنین بررسی های ما را بررسی کنید. فاینال فانتزی 7 معکوس اینجا.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید