نقشه بدون درز بازی Final Fantasy 7 Rebirth 1:1 با بازی اصلی است


اگر در چند هفته گذشته چیزی یاد گرفته ایم فاینال فانتزی 7 معکوساین دومین قسمت از سه گانه بازسازی اسکوئر انیکس است و جهان در وسعتش شگفت انگیز است. بازسازی فاینال فانتزی 7 تولد دوباره به دلیل تنظیمات فصل به فصل و تنظیمات Midgar کمی محدودتر بود، اما تولد دوباره بسیار بزرگتر است و دارای یک نقشه یکپارچه است.

در مصاحبه ای با پرس-استارت، از کارگردان نائوکی هاماگوچی پرسیده شد که آیا نقشه ها به هم متصل خواهند شد یا بازیکنان به طور همزمان به مناطق مختلف سفر خواهند کرد. او جواب داد: کاری که ما انجام داده‌ایم نقشه اصلی جهان را کلمه به کلمه گرفته‌ایم.» فانتزی نهایی 7، اما همه در مقیاس واقعی 1:1 ساخته شده اند. بنابراین همه سیاه چال ها، همه شهرها، همه چیز در آن جهان اکنون در یک فضا قرار دارند. یک نقشه بدون درز

“من کمی بیشتر به جزئیات خواهم پرداخت، زیرا جهان به این شکل ساخته شده است، اما جزئیات بیشتری را در مورد اینکه چگونه شما واقعاً آن جهان را کاوش می کنید، توضیح خواهم داد. این یک دنیای باز با دنیایی بسیار بزرگ است. زمانی که من به بازی‌ها نگاه کنید، فکر می‌کنم: تنها دو راه برای کشف این دنیاها در بازی‌ها وجود دارد.»

“اولین این است که شما در یک نقشه پرتاب می شوید و می توانید از ابتدا به هر جایی بروید، می توانید هر کاری را به هر ترتیبی که می خواهید انجام دهید، و آزاد هستید که به هر ترتیبی که می خواهید به آن نزدیک شوید. بازی نوع دوم در است، شما با یک منطقه نسبتا بزرگ و گسترده شروع می کنید که می توانید در آن کاوش کنید، و سپس با پیشرفت داستان می توانید به مناطق مختلف دسترسی پیدا کنید. [which] باز خواهد شد، جهان رشد خواهد کرد و رشد خواهد کرد، و در نهایت یک جهان کامل تکمیل خواهد شد. سپس می توانید به مناطقی که قبلاً کاوش کرده اید بازگردید و احتمالاً جستجوهای جدید یا محتوای جدید پیدا کنید. پیشرفت داستان ”

فاینال فانتزی 7 معکوس در دسته دوم قرار می گیرد. بازیکنان در ابتدا یک “منطقه نسبتاً بزرگ” برای کاوش دارند، اما با پیشرفت تلاش اصلی، این منطقه بیشتر گسترش می یابد. “مناطق بیشتری وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها بروید، و همیشه می‌توانید هر زمان که بخواهید به مناطقی که قبلاً در آن بوده‌اید بازگردید، زیرا این یک نقشه یکپارچه است. و می‌توانید ماموریت‌های جدید و داستان‌های جدید را پیدا کنید. همانطور که پیش می‌روید، این نقشه یکپارچه است. بنابراین نه تنها جهان چگونه وجود دارد، بلکه نحوه کشف آن نیز به طور کلی یکسان است.”

مدیر خلاقیت Tetsuya Nomura تایید کرده است که این عنوان 100 ساعت گیم پلی خواهد داشت (در صورتی که در مورد حجم 150 گیگابایتی تعجب کنید)، اما جالب تر این است که محتوای جانبی به جستجوی اصلی اضافه می شود. این دو برابر بیشتر است. . بنابراین، می توانید مناطق متعددی را که در داستان اصلی نمایش داده نشده اند، کاوش کنید و ماموریت ها، فعالیت ها و آیتم های مختلفی را بیابید.

فاینال فانتزی 7 معکوس در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. آخرین گیم پلی بازی را اینجا ببینید. این نشان می دهد که ابر و سپیروث در گذشته در حال پیمایش در نیبلهایم هستند و کلود و دوستانش در حال حرکت در جونون به دنبال وقایع نیبلهایم هستند. بازسازی.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید