دوره انحصاری بازی Final Fantasy 7 Rebirth PS5 3 ماه پس از انتشار به پایان می رسد


مانند همه موارد اصلی، فاینال فانتزی بازی های اخیر، بازی های آینده معکوس فاینال فانتزی 7 این کنسول در زمان عرضه انحصاری برای پلی استیشن خواهد بود، اما دوره انحصاری کنسول سونی به اندازه سال های اخیر ادامه نخواهد داشت. فاینال فانتزی بازی

اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از بازی اکشن RPG را در جریان ارائه دیروز State of Play منتشر کرد. نسخه ای از آن تریلر توسط مقام رسمی آپلود شد. فاینال فانتزی پانل کانال YouTube موارد زیر را در پایان تأیید می کند: معکوس فاینال فانتزی 7 دوره انحصاری PS5 در 29 می، تنها سه ماه پس از انتشار به پایان می رسد.

در مقایسه، اصل بازسازی فاینال فانتزی 7 دوره انحصاری به مدت یک سال به طول انجامید، اما گسترش یافت و دوباره برای PS5 منتشر شد. Final Fantasy 7 Remake Intergrade، یک دوره انحصاری طولانی مدت شش ماهه داشت. در همین حال، فانتزی نهایی 16، این بازی که در خرداد ماه به صورت انحصاری برای PS5 منتشر شد، مدت انحصاری طولانی مدت 6 ماهه نیز با PS5 دارد.

آیا معنی می دهد؟ معکوس فاینال فانتزی 7 آیا به محض پایان دوره انحصاری PS5 برای پلتفرم های دیگر راه اندازی می شود؟ خوب، نه لزوما.مثلا هیچکدوم بازسازی FF7 یا بین درجه با وجود اینکه دوره انحصاری آن با پلی استیشن به پایان رسیده است، روی کنسول های ایکس باکس نیز وارد شده است. با این حال، این بدان معنی است تولید مثل احتمال زیادی وجود دارد (حداقل) که روی رایانه شخصی بسیار نزدیکتر از نسل قبلی خود باشد.

در پی معکوس فاینال فانتزی 7 در آخرین نمایش، اسکوئر انیکس همچنین تعدادی از جزئیات جدید اضافی را در مورد بازی فاش کرد، از جمله میزان محتوایی که ارائه می‌کند، مکانیک‌های رزمی جدید حرکت سینرژی، احضارهای جدید و بازگشتی، اندازه نقشه جهان و موارد دیگر. .

ناشران نیز به آن اذعان دارند بازسازی فاینال فانتزی 7 از زمان عرضه اولیه خود در آوریل 2020 تاکنون بیش از 7 میلیون دستگاه در سراسر جهان ارسال شده و به صورت دیجیتالی در تمام پلتفرم ها فروخته شده است.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *