موسیقی متن رسمی “Final Fantasy 7 Rebirth” اکنون در فروش است


یک ماه و نیم از آن زمان می گذرد. فاینال فانتزی 7 معکوس از زمان انتشار، RPG اکشن جهان باز مورد تحسین جهانی قرار گرفته است و همه چیز از داستان گرفته تا شخصیت‌ها و مبارزات به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است. یکی دیگر از زمینه هایی که این بازی تقریباً از همه طرف مورد تحسین قرار گرفته است، موسیقی است. اگر منتظر دسترسی آسان به آن موسیقی متن بوده اید، خوش شانس هستید.

همانطور که قبلا اعلام شد، فاینال فانتزی 7 معکوس موسیقی متن رسمی منتشر شده و اکنون برای خرید در دسترس است. می‌توانید نسخه فیزیکی را از فروشگاه Square Enix یا نسخه دیجیتالی آن را در اکثر پلتفرم‌های اصلی از جمله Apple Music، Amazon Music و غیره خریداری کنید. OST شامل 175 آهنگ است که در مجموع بیش از 9 ساعت موسیقی را شامل می شود (اگرچه، به ویژه، قبل از انتشار بازی، Square Enix اعلام کرد که شامل بیش از 400 آهنگ است).

علاوه بر این، Square Enix همچنین یک جعبه موسیقی چوبی نسخه Deluxe 979.99 دلاری را معرفی کرد. در توضیح آن آمده است: “از ملودی عمیق و غنی این جعبه موسیقی 50 نت لذت ببرید. فانتزی نهایی 7“موضوع Aerith”.

ما محل قرارگیری سیلندر را طوری تنظیم کرده‌ایم که زمان پخش طولانی‌تری داشته باشد. این جعبه موسیقی مجلل توسط صنعتگران ماهر ساخته شده است و تجربه بالاتری از جعبه موسیقی را برای شنوندگان فراهم می‌کند.

کارهای مهمی مانند بهینه سازی حرکت و تنظیم شانه توسط صنعتگران ماهر به صورت دستی انجام می شود و جعبه آن از گردو، یکی از سه چوب گرانبها دنیا ساخته شده است.

فاینال فانتزی 7 معکوس در PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید