حرکت هم افزایی جدید Final Fantasy 7 Rebirth، جزئیات مکانیکی Red XIII “Revenge”


“State of Play” سونی دارای بازیکنانی بود، از جمله Square Enix معکوس فاینال فانتزی 7اینم قسمت دوم بازسازی سه گانه. تاریخ انتشار و گیم پلی گسترده جدید اعلام شد و بسیار عالی به نظر می رسید. در یک مصاحبه جدید با بلاگ پلی استیشن، کارگردان نائوکی هاماگوچی در مورد سیستم مبارزه، از جمله حرکات هم افزایی جدید صحبت کرد.

این مکانیسم جدید به بازیکنان این امکان را می‌دهد که آزادانه از دستورات و توانایی‌های هم‌افزایی در هر زمان با مصرف شارژ گیج، مشابه Limit Break استفاده کنند. بنابراین، از طریق نبرد، بازیکنان می توانند پیوندها و پیوندهای بین شخصیت ها را حتی بیشتر از بازی قبلی احساس کنند. ما همچنین یک درخت مهارت به عنوان یک عنصر جدید برای رشد شخصیت اضافه کرده ایم.

همچنین می‌توانید از طریق درختان مهارت هم افزایی کنید. بسیاری از مواد جدید با توانایی‌های جدیدی که در بازی اول دیده نشده‌اند نیز در دسترس هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که بارگذاری شخصیت‌های خود را مطابق با سلیقه‌ی خود سفارشی کنند.» و گزینه‌های بیشتری برای ساخت.

Red XIII که در بازی قبلی وجود داشت اما قابل بازی نبود نیز ظاهر می شود. این بار او مانند دیگر اعضای حزب، سنج مبارزاتی فعال ندارد، اما «انتقام سنج» دارد. شارژ بر اساس حملات دشمن دفاع شده.

هاماگوچی گفت: «تیم توسعه برای دادن سبک بازی جدید به Red XIII که متفاوت از سایر شخصیت‌ها بود، به چالش کشیده شد. هنگامی که حمله دشمن را مسدود می کنید، یک انتقام سنج شارژ می شود و زمانی که گیج پر است، می توانید از آن شارژ برای استفاده از توانایی های مختلف استفاده کنید. ما Red XIII را به‌عنوان نوع جدیدی از شخصیت طراحی کردیم که بازیکنان را ملزم می‌کند بین استراتژی‌های تهاجمی با استفاده از سنج ATB و استراتژی‌های دفاعی با استفاده از سنج انتقام تعادل برقرار کنند. ”

کیت سیث نیز قابل بازی است، اما وضعیت وینس ولنتاین مشخص نیست. آیا او نیز قابل بازی خواهد بود یا مهمانی را همراهی می کند؟ تتسویا نومورا، مدیر خلاقیت، تایید نکرد، اما گفت: «همه اعضای اصلی حزب حضور دارند». معکوس فاینال فانتزی 7. در عنوان قبلی، بازسازی فاینال فانتزی 7Red XIII از نیمه دوم بازی عضو همراه شد، اما از سال 2019 رسماً عضو حزب قابل بازی خواهد شد. معکوس فاینال فانتزی 7.

به همین ترتیب، شخصیت هایی نیز وجود دارند که اعضا را همراهی می کنند. فاینال فانتزی 7 معکوس، در بازی بعدی او به عضویت رسمی حزب در می آید. به عبارت ساده، بازی را انجام دهید و پیدا کنید.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. این بر روی دو دیسک Blu-ray ارسال می شود و تقریباً 100 ساعت محتوا ارائه می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *