Final Fantasy 7 Rebirth

بازیگر فاش می‌کند که در Final Fantasy 7 Rebirth، زک فیر در «نقش فعال» حضور خواهد داشت


توجه: حاوی اسپویلر برای Final Fantasy 7 Remake است.

فانتزی نهایی 7 طرفداران شخصیت های مهم داستان های کیهانی هستند، Crisis Core: Final Fantasy 7. البته، به لطف ریمستر دوم، او دوباره در کانون توجه قرار گرفته است. Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, اما به عنوان کسی که بازی کرده است بازسازی فاینال فانتزی 7 همانطور که احتمالاً انتظار داشتید، در آینده ای نه چندان دور بیشتر او را خواهیم دید.

بازسازی FF7 سرنوشت زک در این نسخه از داستان می‌تواند بسیار متفاوت از نسخه اصلی باشد و با صحنه‌ای غافلگیرکننده به پایان برسد که به نظر می‌رسد نشان می‌دهد او ممکن است جان سالم به در برده باشد. یکی از کنیچی سوزومورا نیز گفت که این شخصیت در قسمت بعدی “نقش فعال” خواهد داشت. عاقبت معکوس فاینال فانتزی 7.

صحبت در مصاحبه با فامیتسو (از طریق @aitaikimochi در) توییترسوزومورا گفت: “چیز زیادی نمی توانم بگویم” [about Final Fantasy 7 Rebirth]با این حال، به نظر می رسد زک نیز فعال است.

البته زاک را مختصر دیدم FF7 معکوس ما اوایل سال جاری از تریلر و با در نظر گرفتن شخصیت های قبلی و پایانی رونمایی کردیم وقفه اپیزوداین که او همچنان به ایفای نقش مهمی در جایزه بعدی ادامه می دهد، چندان شوکه کننده نیست.

معکوس فاینال فانتزی 7 در زمستان 2023 برای PS5 منتشر خواهد شد. در عین حال، Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر شده است. شما می توانید نقد و بررسی بازی ما را در اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat