Final Fantasy 7 Rebirth «قسمت‌های جدید خاصی» از Rufus – Nomura را ارائه خواهد کرد


اسکوئر انیکس معکوس فاینال فانتزی 7 چیزهای زیادی برای ارائه به طرفداران نسخه اصلی دارد بازسازی فاینال فانتزی 7. 100 ساعت گیم پلی وجود دارد، با محتوای جانبی دو برابر بیشتر از تلاش اصلی. مینی گیم های زیادی وجود دارد، از نعلبکی طلا گرفته تا Plains. شما همچنین می توانید به عنوان Sephiroth بازی کنید (شرایط استفاده اعمال می شود).

این همش نیست. مدیر خلاقیت تتسویا نومورا اعتراف کرد که روفوس شینرا در ادامه این کار مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت. او به اینورس گفت: “ما به طور قابل توجهی از اصل منحرف نخواهیم شد.” بازسازیما عمیق‌تر در بهمن به شیوه‌ای که نسخه اصلی این کار را انجام نداده است، کاوش می‌کنیم.

“ما قرار است این کار را با روفوس نیز انجام دهیم. نوعی اپیزود جدید وجود دارد که در نسخه اصلی وجود نداشت، جایی که ما بیشتر درباره او می‌شناسیم و عمیق‌تر می‌شویم.”

در اصل و بازسازی فاینال فانتزی 7، روفوس به عنوان رئیس خدمت کرد و رئیس جمهور جدید شینرا شد. او در طول داستان بازی اصلی تبدیل به یک ماژور می شود، اما نقش او تا حدودی مشارکتی تر شده است. Final Fantasy 7: Advent Children.زمان نشان خواهد داد که او روی چه چیزی تمرکز خواهد کرد. تولید مثل.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. Nomura اخیرا تایید کرده است که در حال حاضر هیچ DLCی برای دنباله آن برنامه ریزی نشده است. باید دید آیا برنامه ها تغییر خواهند کرد یا خیر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید