«Final Fantasy 7 Reverse» آهنگ‌ها و تنظیم‌های جدیدی را به موسیقی بازسازی FF7 اضافه می‌کند.


Square Enix نقل قول کوتاهی از اعضای خود به اشتراک گذاشته است.فاینال فانتزی 7 معکوسدر چند روز گذشته، تیم سازنده هر روز به طور خلاصه به موارد زیادی مربوط به دنباله مورد انتظار، از داستان و اعضای حزب گرفته تا دنیاها و اکتشاف، پرداخته است.

این شرکت همچنین تخمین هایی را برای ششمین توسعه دهنده دیگر اعلام کرد. اینم از سایت زیرمعکوس فاینال فانتزی 7نظارت موسیقی بر عهده کیجی کاوموری است. در نظری که در صفحه رسمی بازی به اشتراک گذاشته شد، Kawamori فاش کرد:معکوس فاینال فانتزی 7 همانطور که انتظار دارید، موسیقی متن شامل آهنگ‌های کاملاً جدیدی است که برای بازی ساخته شده‌اند، و همچنین نسخه‌های تنظیم‌شده‌ای از برخی آهنگ‌های خاطره‌انگیز دهه 2020.بازسازی فاینال فانتزی 7.

“تعداد زیادی آهنگ جدید ایجاد شده استمعکوس فاینال فانتزی 7،من قصد دارم ترتیبات جدیدی از آهنگ ها را از آن انجام دهم بازسازی فاینال فانتزی 7 کاواموری می‌گوید آن هم.

یکی از کارگردانان Motomu Toriyama اخیراً گفته است که تیم توسعه در حال “آماده سازی” بوده است تا اطمینان حاصل شود که کاربرانی که بازی را بازی نکرده اند می توانند آن را بازی کنند.بازسازی فاینال فانتزی 7دنباله های بعدی نیز می توانند از داستان “لذت کافی” ببرند. بیشتر بدانید.

فردا، Square Enix هفتمین تفسیر روزانه توسعه دهندگان خود را در مورد دنباله اکشن-RPG آینده خود به اشتراک خواهد گذاشت. از آنجایی که روز مصادف با Summer Game Fest بود، بسیاری حدس می زدند که بازی با تریلر جدیدی در این رویداد ظاهر شود.

معکوس فاینال فانتزی 7زمستان امسال برای PS5 منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید