Final Fantasy 7 Rebirth – Vincent Valentine قابل پخش نیست، اما مهمانی را همراهی می کند


برخی از جزئیات و گیم پلی جدید از Square Enix فاینال فانتزی 7 معکوس پس از نمایش‌ها و پیش‌نمایش‌های عملی مختلف در دسترس خواهد بود. به لطف مصاحبه با Game Informer، تیم تایید کرد که Vincent Valentine قادر به بازی نخواهد بود.

وینسنت که به طور خلاصه در تریلر اعلام تاریخ انتشار هفته گذشته نمایش داده شد، در طول داستان به گروه می‌پیوندد، اما فقط به عنوان یک همراه، بسیار شبیه به Red XIII. بازسازی فاینال فانتزی 7. تتسویا نومورا، مدیر خلاقیت، توضیح داد که در بک‌اند داستان بازی اصلی شرکت داشته است.

Nomura هفته گذشته اشاره کرد که شخصیت های همراه در ادامه به اعضای رسمی حزب تبدیل خواهند شد. اگر این مورد در مورد وینسنت صدق می کند، تیم ممکن است بخواهد توانایی های او را در جایی که در داستان منطقی است، به طور کامل نشان دهد. در هر صورت، بازیکنان کنترل Cait Sith و Red XIII را به دست خواهند گرفت، که هر کدام مکانیک منحصر به فرد خود را دارند و همچنین توانایی‌های هم افزایی جدیدی برای آزمایش دارند.

فاینال فانتزی 7 معکوس این بازی در تاریخ 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر خواهد شد. دو دیسک بلوری 150 گیگابایت فضا اشغال می کنند، اما در حین پخش نیازی به تعویض دیسک ندارید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید