به‌روزرسانی معکوس Final Fantasy 7 باگ‌های مسدودکننده پیشرفت را برطرف می‌کند و ثبات را بهبود می‌بخشد


Square Enix است فاینال فانتزی 7 معکوساشکالات خاصی را برطرف کرد که می‌توانند مانع پیشرفت و بهبود ثبات شوند. این مسائل مسدودکننده پیشرفت «بسیار به ندرت» و «تحت شرایط خاص» رخ می‌دادند و اکنون باید برطرف شوند.

همچنین شامل رفع اشکالاتی است که در موقعیت‌های خاص در طول مبارزه رخ می‌دهند و اطلاعاتی که هنگام بازی Stage 2 Gambit Gears در حالت سخت نمایش داده نمی‌شوند. باگ های مربوط به نمایشگر نیز برطرف شده است و بازیکنانی که علیرغم داشتن شرایط لازم نتوانستند قاب عکس را دریافت کنند، اکنون باید بتوانند آن را دریافت کنند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً یادداشت‌های پچ کامل را در زیر مشاهده کنید. معکوس فاینال فانتزی 7 بر روی PS5 موجود است و نقدهای خوبی از منتقدان دریافت کرده است (به بررسی ما که در آن امتیاز 10 از 10 را به آن دادیم مراجعه کنید). با وجود اینکه تا ماه مارس چهارمین بازی پرفروش در ایالات متحده از نظر فروش بود، تاکاشی کیریو، رئیس اسکوئر انیکس، گفت که این بازی نتوانست به اهداف داخلی خود دست یابد، زیرا من آن را به وضوح اعلام کردم که

یادداشت های نسخه 1.040

رفع اشکالی که گهگاه می توانست در شرایط خاص از پیشرفت بازی جلوگیری کند.
رفع اشکالی که به بازیکنان اجازه می‌دهد در صورت وجود اشکالی که مانع از دستیابی آنها به قاب عکس پس از انجام شرایط باز کردن قفل مربوطه می‌شود، قاب عکس را دریافت کنند.
رفع اشکالی که در شرایط خاصی در طول نبرد رخ می داد.
رفع اشکالی که در آن اطلاعات بر روی صفحه نمایش نمایش داده نمی‌شوند، اگر مرحله 2 مینی بازی Gambit Gears را در حالت سخت بازی کنید.
رفع برخی از اشکالات مربوط به نمایشگر
ثبات کلی بازی بهبود یافته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید