Final Fantasy 7 Rebirth – گیم پلی جدید Sephiroth را در مبارزات، Junon، باس مبارزات و موارد دیگر به ارمغان می آورد.


تجربه های مختلف و گیم پلی جدید Square Enix فاینال فانتزی 7 معکوس توزیع همزمان با افتتاحیه Tokyo Game Show 2023 آغاز شد. دو بخش از بازی معرفی خواهد شد – Fate Begins: Cloud و Sephiroth که در گذشته اتفاق می‌افتد و FF7: A Realm: A Realm که پس از وقایع منطقه Junon اتفاق می‌افتد. بازسازی فاینال فانتزی 7. گیم پلی زیر را با حسن نیت از Dengeki Online و Famitsu بررسی کنید.

اولی نشان می دهد که کلود و سپیروث در حال گرفتن تیفا برای تحقیق درباره نیبلهایم هستند. طرفداران به خوبی از فاجعه ای که برای شهر رخ می دهد آگاه خواهند بود، اما در حال حاضر، این دو سرباز با هم کار می کنند. Sephiroth قابل بازی است و حملات قدرتمندی دارد، در حالی که کل منطقه بازی دارای بخش های قابل بالا رفتن و صندوق های گنج کلکسیونی است. همچنین یک نبرد رئیس با Materia Guardian وجود دارد.

بخش دوم بر روی ابر، آئریث، تیفا، بارت و رد سیزدهم پس از فرار آنها از میدگار تمرکز دارد. Junon را کاوش کنید، جایی که می‌توانید آزادانه‌تر به کاوش بپردازید، و ماموریت‌هایی را با Chocobo انجام دهید که می‌تواند با انواع لوازم آرایشی سفارشی شود. در حالی که منطقه در دمو عملی کوچک بود، Square Enix به Polygon گفت که این منطقه در بازی نهایی بسیار بزرگتر خواهد بود.

در حالی که بازیکنان در حال کاوش هستند، به Under Junon می‌رسند و با یک رئیس وحشت عمیق که Yuffie Kisaragi را درگیر می‌کند، روبرو می‌شوند. دشمنان قدرتمند دیگری به نام Fiends در مناظر پرسه می زنند و به عنوان دشمنان نخبه ای عمل می کنند که می توانند حزب شما را با حملات هم افزایی جدید ویران کنند.

فاینال فانتزی 7 معکوس در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. به زودی جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد، پس لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید