مینی بازی اسنوبورد در Final Fantasy 7 Rebirth باز نخواهد گشت


فاینال فانتزی 7 معکوس نوید یک تجربه عظیم را می دهد و بخش عمده ای از محتوای اختیاری آن بدیهی است که بر شخصیت ها و داستان سرایی تمرکز خواهد کرد (لعنتی؟) ویچر 3 البته مینی گیم های زیادی نیز وجود دارد تا بازیکنان را مشغول نگه دارد.

در مصاحبه اخیر با گیم اینفورمر، کارگردان نائوکی هاماگوچی در مورد برخی از مینی‌گیم‌ها سؤال شد و نکات جدیدی را در این فرآیند فاش کرد. ابتدا Hamaguchi مینی بازی اصلی اسنوبورد را تایید کرد. فانتزی نهایی 7 به دنبال آن در Icicle Inn یا Gold Saucer نروید زیرا دیگر برنمی گردد.

یک مینی بازی است دندان ها بازگشت یک مینی بازی CPR است، اما ظاهراً دقیقاً همانطور که به یاد دارید دوباره ظاهر نمی شود. هاماگوچی در رابطه با این موضوع گفت: “من سعی کردم کمی آن را تغییر دهم، پس لطفا منتظر آن باشید.”

در طول مصاحبه، هاماگوچی اظهار داشت که بازی کارت جدید Queen's Blood، مینی بازی مورد علاقه شخصی اوست. فاینال فانتزی 7 معکوس. در همین حال، در پاسخ به این سوال که کدام مینی بازی اکشن RPG نسبت به نسخه اصلی بیشتر بهبود یافته است، Hamaguchi به مسابقه chocobo اشاره کرد. ما Chocobo Racing را به یک بازی مسابقه‌ای بسیار مدرن تبدیل کردیم، بنابراین تفاوت‌های کمی با نسخه اصلی وجود دارد.

فاینال فانتزی 7 معکوس در 29 فوریه برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید