Final Fantasy 7 Rebirth امروز برای پلی استیشن 5 عرضه می شود


انتظارات برای معکوس فاینال فانتزی 7 مدتی است که از پشت بام گذشته است، اما انتظار به پایان رسیده است.قسمت 2 از بازسازی فاینال فانتزی 7 این سه‌گانه هم‌اکنون بر روی پلی‌استیشن 5 در دسترس است و اسکوئر انیکس یک تریلر راه‌اندازی برای جشن منتشر کرده است. می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید، اما توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید از اسپویلر جلوگیری کنید، بهتر است از این تریلر صرفنظر کنید.

معکوس فاینال فانتزی 7 طرح قبلی را به طرق مختلف گسترش می دهد. علاوه بر ارائه یک محیط بزرگ جهان باز، مبارزات بهبود یافته (از جمله توانایی های هم افزایی جدید)، مینی بازی های متعدد، موسیقی متن بیش از 400 آهنگ و موارد دیگر را به نمایش می گذارد.

این اکشن RPG حتی قبل از انتشار تحسین گسترده ای از سوی منتقدان دریافت کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از بالاترین امتیازها قرار دارد. فاینال فانتزی بهترین بازی همیشه به گفته کارگردان بازی نائوکی هاماگوچی، دستیابی به امتیاز متاکریتیک 90 یا بالاتر یکی از اهداف اصلی تیم سازنده بود.

در بررسی بازی خودمان به آن امتیاز 10/10 دادیم.معکوس فاینال فانتزی 7 یکی از بهترین هاست فاینال فانتزی بهترین بازی همیشه این چیزی کمتر از یک نمایش نیست، یک سفر حماسی پر از اکشن های فوق العاده، احساسات صمیمانه و لحظات فراموش نشدنی. این یک جشن هم برای خودش و هم بازی افسانه‌ای است که بر اساس آن ساخته شده است، وقیحانه و با صدای بلند توجه را می‌طلبد و در واقع می‌تواند آن را نگه دارد. زیرا تمام آن فلاش با همان مقدار ماده پشتیبان می شود. تقریباً از هر نظر مهم است، از داستان سرایی گرفته تا طراحی جهان، کاوش تا مبارزه، تصاویر بصری تا موسیقی، از میزان محتوای ارائه شده تا تنوع معنادار آن محتوا. معکوس فاینال فانتزی 7 فراتر از انتظارات است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

کار بر روی قسمت پایانی بازسازی فاینال فانتزی 7 یک سه گانه در حال حاضر در دست ساخت است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید