طبق گزارش ها، “Final Fantasy 7 Rebirth” حدود نیمی از فروش “FF7 Remake” را در همان دوره به ثبت رساند.


معکوس فاینال فانتزی 7 پس از انتشار در اوایل سال جاری، تحسین گسترده منتقدان را در سطحی دریافت کرد که هیچ بازی در این سری برای مدت طولانی تجربه نکرده بود، اما تحسین منتقدان کاملاً با موفقیت تجاری مطابقت نداشت، زیرا به نظر نمی‌رسد بازی Square Enix به آن متصل باشد. امیدوارم.

این به گفته دانیل احمد، تحلیلگر نیکو پارتنرز، که اخیراً این ادعا را در توییتر بر اساس گزارش های تحقیقات سهام و داده های ردیابی فروش مطرح کرده است. معکوس فاینال فانتزی 7 از نظر فروش، عملکرد ضعیف است.

اگرچه اعداد دقیق ناشناخته است (Square Enix نیز به طور غیرمعمولی در مورد فروش بازی صحبت کرده است)، احمد می گوید که RPG اکشن حدود نیمی از فروش آن را تشکیل می دهد. بازسازی فاینال فانتزی 7 فروش در همان بازه زمانی پس از انتشار افزایش خواهد یافت و احتمالاً فروش بلندمدت کندتر از نسخه قبلی خود خواهد بود.

معکوس فاینال فانتزی 7 این بازی پس از فوریه دومین بازی پرفروش در ایالات متحده بود غواص جهنمی 2، و این دو بازی در همان ماه جایگاه یکسانی را در جدول پلی استیشن استور پردانلودترین بازی ها در سراسر جهان داشتند. با این حال، در ژاپن، خط اصلی به ویژه شروع بازی را کند کرد. فاینال فانتزی بیش از 262000 دستگاه در زمان عرضه به فروش رسید فانتزی نهایی 16 شروع به فروش بیش از 336000 واحد کرد. بازسازی فاینال فانتزی 7 شروع به فروش بیش از 702000 واحد کرد.

در بررسی ما: معکوس فاینال فانتزی 7به این قطعه امتیاز ۱۰/۱۰ دادیم و گفتیم: فاینال فانتزی دوران شکوفایی حماسی 16 بیتی و 32 بیتی این مجموعه بالاخره با فرمت AAA کامل شد. معکوس فاینال فانتزی 7 به گذشته نگاه می کند تا در نهایت به پتانسیل اصلی سریال پی ببرد و امیدوارم راه را برای آغاز عصر طلایی جدید برای سریال هموار کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

معکوس فاینال فانتزی 7 در PS5 موجود است. دنباله‌ای در دست توسعه است و اسکوئر انیکس امیدوار است این پروژه را ظرف سه سال تکمیل کند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید