“فاینال فانتزی 7 معکوس” “دوستان جدیدی” خواهد داشت و همکاری با مهمانی نیز یک “میانبر” خواهد بود.


Square Enix به اشتراک گذاری نظرات توسعه دهندگان ادامه می دهد معکوس فاینال فانتزی 7قسمت بعدی از بازسازی فاینال فانتزی 7 سه گانه. آخرین قسمت در مورد تغییرات در سیستم مبارزه می پرسد، با مدیر رزمی Teruki Endo اعتراف می کند که مبارزه “متحدان جدیدی” خواهد داشت. بازیکنان همچنین “بیش از همیشه با اعضای حزب خود کار خواهند کرد.”

قسمت اول واضح به نظر می رسد. پس از ترک Midgar، Cloud و دوستان با Vincent Valentine، Ket Si، Yuffie Kisaragi و Cid که آنها را همراهی می کنند روبرو می شوند. با این حال، به نظر می رسد “رفقا” به NPC های دیگری اشاره دارد که در کنار شما خواهند جنگید. شاید Sephiroth، با توجه به نکات تریلر قضاوت کنیم؟

البته، توانایی کار با اعضای حزب “به روشی بسیار نزدیک تر” می تواند تاکتیک های جدیدی را ارائه دهد. شاید حملات گروهی، ترکیب‌ها یا راه‌های دیگر برای سفارشی‌سازی هوش مصنوعی اعضای حزب اضافه شود. زمان مشخص خواهد کرد.

معکوس فاینال فانتزی 7 در زمستان 2023 برای PS5 می آید. بازسازی تیم توسعه اطمینان می دهد که حتی کسانی که بازی اول را انجام نداده اند “خیلی لذت خواهند برد”. برای جزئیات بیشتر و نظرات توسعه دهندگان با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید