گیم پلی Final Fantasy 7 Rebirth شامل Queen’s Blood، Minigame پیانو و Grassland است.


اسکوئر انیکس معکوس فاینال فانتزی 7 به لطف برداشت های عملی مختلف در چند روز گذشته، گیم پلی و جزئیات جدیدی دریافت کردیم. با این حال، تیم سازنده یک رویداد مرحله‌ای را در Tokyo Game Show 2023 برگزار کرد تا حتی بیشتر از The Grasslands و مینی‌بازی‌های آن را به نمایش بگذارد. همچنین می توانید جزئیات گیم پلی ارائه شده توسط Famitsu را در زیر مشاهده کنید.

علفزارها در ساعت 28:59 به بعد در جریان معرفی می شوند و تریلری که تمام مینی بازی های مختلف را نشان می دهد در ساعت 1:04:08 ظاهر می شود. مورد دوم شامل بازی کارتی Queen’s Blood و Chocobo Farm است که می توانید Chocobo خود را سفارشی کنید. همچنین یک بازی ریتم با استفاده از پیانو وجود دارد، اما به نظر می رسد که این بازی با The Grasslands متفاوت است.

در مجموع، علفزارها بسیار بزرگ هستند و حدود 2 کیلومتر وسعت دارند و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. این امر حجم عظیم محتوای جانبی بازی (دوبرابر تلاش اصلی)، 100 ساعت گیم پلی وعده داده شده و این واقعیت که نقشه جهان “1:1” با بازی اصلی است را افزایش می دهد.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. این دستگاه روی دو دیسک بلوری ارسال می شود و به 150 گیگابایت فضا نیاز دارد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید