Final Fantasy 7 Rebirth دشمنان مهمی را از Final Fantasy 7 Remake باز می گرداند.


این یک راز نیست فاینال فانتزی 7 معکوس یک بازی بزرگ است و در حالی که حجم زیادی از محتوا دارد، طرفداران مشتاقانه منتظرند ببینند داستان بعدی به کجا می‌رود. تریلرهای مختلف ماجراجویی زک فیر را به دنبال وقایع میدگار نشان می دهد. Crisis Core: Final Fantasy 7اما دشمنی آشنا بازسازی فاینال فانتزی 7 نیز ظاهر خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که اسپویل در ادامه خواهد آمد.

در تایلند گیم شو 2023 (طبق گزارش GeekCulture)، کارگردان بازی نائوکی هاماگوچی فاش کرد که Whispers of Fate نیز بازخواهد گشت. “در آخرین بازی، ما Whispers را آوردیم. بنابراین بازیکنان می‌توانند منتظر باشند ببینند آیا پیشرفت دیگری برای Whispers وجود دارد یا خیر. نه تنها آنها ظاهر می‌شوند، بلکه Zack نیز ظاهر می‌شود، بنابراین “Zack چه اتفاقی خواهد افتاد؟” “مثل این است که “چه اتفاقی قرار است بیفتد؟” این نکته هیجان انگیز است.»

البته Whispers بازخواهد گشت، اما معلوم نیست که آیا آنها می توانند مبارزه کنند یا خیر.نقش مهمی داشتند بازسازی فاینال فانتزی 7 نمی دانم تاثیر زیادی روی داستان خواهد داشت یا نه، اما تولید مثل همانطور که دیدیم. سپس Zack وجود دارد که شایعه شده است که ناهنجاری خود او قابل بازی است، اما Square Enix چنین چیزی را نشان نداده است (برخلاف Sephiroth).

فاینال فانتزی 7 معکوس در 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر شد. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید