Final Fantasy 7 Rebirth دارای Sephiroth قابل پخش و آهنگ‌های تنظیم‌شده است، Wutai غایب است


اسکوئر انیکس معکوس فاینال فانتزی 7 این یکی از بخش‌هایی بود که اخیراً در مورد State of Play صحبت شده است، به لطف اعلام تاریخ انتشار و گیم‌پلی جدید. مدیر خلاق، تتسویا نومورا، در گفتگو با پلی استیشن بلاگ، به تفصیل درباره تریلر و هدف آن صحبت کرد.

“هر تریلر هدف خاصی دارد. این مورد دوم است، بنابراین فانتزی نهایی 7 از آنجایی که این یک پروژه بازسازی است، فکر می کنم افرادی هستند که بازی قبلی را بازی کرده اند و طرفداران مشتاقی هستند که رمز و راز ایجاد شده را دنبال می کنند، اما برای مبتدیان و افرادی که به سادگی علاقه مند هستند، فانتزی نهایی 7 ما می خواستیم یک نمای کلی از آنچه که آنها در پروژه بازسازی سریال تجربه خواهند کرد، قرار دهیم.

بنابراین، این بار رمز و راز زیادی در داستان وجود ندارد، اما منتظر تریلر بعدی باشید.

در مورد صحنه ای که Cloud و Sephiroth با هم مبارزه می کنند، Nomura تایید کرد که دومی قابل کنترل است. «اگر نسخه اصلی را بازی کنید، فانتزی نهایی 7، فکر می کنم می دانید در مورد کدام صحنه صحبت می کنم. در این اثر شما قادر خواهید بود سپیروث را در همان صحنه های اصلی کنترل کنید.

طرفداران قدیمی همچنین می‌توانند منتظر تصاویری با وضوح بالا از صحنه تاریخ روی چرخ و فلک نعلبکی طلا باشند. قبلاً تأیید شده بود که ترتیب بازدید از مکان‌ها مانند بازی اصلی نخواهد بود، اما Nomura اکنون فاش کرده است که Wutai در بازی حضور نخواهد داشت. تولید مثل. در عوض در بازی بعدی حضور خواهد داشت.

همانطور که قبلاً چندین بار اشاره کرده‌ایم، ترتیبی که می‌توان مکان‌ها را کاوش کرد، با نسخه اصلی متفاوت است.» فانتزی نهایی 7، ممکن است ترتیب کمی متفاوت باشد. به عنوان مثال، یکی از مکان های اصلی، Wutai، بخشی از مسیر نیست. معکوس فاینال فانتزی 7 دفعه بعد دوباره سر میزنم اگرچه ترتیب لوکیشن ها تا حدودی تغییر می کند، اما مکان های به تصویر کشیده شده در این اثر تا شهر فراموش شده، مکان بزرگترین سرنوشت ادامه می یابد. فانتزی نهایی 7 من منتظر شما هستم. ”

در مورد موسیقی متن، بازیکنان می توانند انتظار بازسازی آهنگ های کلاسیک را داشته باشند. به عنوان مثال، آهنگ موجود در تریلر از تم اصلی بازی تنظیم مجدد شده و به عنوان موسیقی نبرد عمل می کند. ناظر موسیقی Keiji Kawamori فاش کرد که تیم “انواع موسیقی جدید” را برای تطبیق با دنیای بزرگتر ایجاد کرده است.

این بار، ما ژانرهای بیشتری از موسیقی را اضافه کرده‌ایم، بنابراین فکر می‌کنم از آن لذت زیادی ببرید. فانتزی نهایی 7، بنابراین، امیدوارم طرفداران از مقایسه هر دو آهنگ مشابه و دیدن آنچه تغییر کرده است لذت ببرند. ”

معکوس فاینال فانتزی 7 این بازی در تاریخ 29 فوریه 2024 به صورت انحصاری سه ماهه برای PS5 منتشر خواهد شد. چقدر طول می کشد تا به رایانه شخصی خود دسترسی پیدا کنید (به عنوان مثال Final Fantasy 7 Remake Intergrade) همانطور که دیدیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *