توضیح احضارهای جدید و برگشتی، ظرف طلا و محتوای جانبی در “تولد مجدد فاینال فانتزی 7”


از جمله بازی‌هایی که در PlayStation State of Play اخیر توجه ما را به خود جلب کرد عبارتند از: معکوس فاینال فانتزی 7. این بازی در تاریخ 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر خواهد شد و آخرین تریلر گیم پلی جزئیات جدیدی از جمله ظاهر احضارهایی مانند Alexander و Odin را نشان می دهد.

به گفته کارگردان نائوکی هاماگوچی در مصاحبه با PS Blog، تعداد احضارها بسیار بیشتر از احضارهای فاش شده است و برخی از احضارها بازخواهند گشت. بازسازی فاینال فانتزی 7. «در واقع، مجموعه احضارها حتی بیشتر از بازی قبلی، با محتوای جانبی جدید و گسترده‌تر بر اساس احضاریه‌هایی که در نسخه اصلی وجود نداشتند، ظاهر شده است. فانتزی نهایی 7 و علاوه بر آن. ”

صحبت از محتویات جانبی شد، نعلبکی طلا بازمی گردد و بازی های کوچکی مانند Avatar Fighter Battles را ارائه می دهد، که در آن بازیکنان می توانند با L2 یا R2 حمله کنند، با فشار دادن هر دو دکمه، گارد و شکستن محدود کنند. همچنین یک گیج زمان نبرد فعال نیز وجود دارد.

هاماگوچی در مورد تفاوت مینی گیم ها با نسخه اصلی گفت: «فکر می کنم بسیاری از طرفداران، تعداد زیاد و تنوع مینی گیم ها را یکی از جذابیت های نسخه اصلی می دانند.» فانتزی نهایی 7، اما برای معکوس فاینال فانتزی 7 ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا یک مینی بازی بزرگ در مقیاسی فراتر از نسخه اصلی بسازیم!

بسیاری از این مینی‌بازی‌ها را می‌توان در داستان اصلی تجربه کرد، اما بسیاری از بازی‌ها و چالش‌های منحصربه‌فرد نیز وجود دارند که به عنوان بخشی از داستان‌های جانبی ظاهر می‌شوند که می‌توانید در حین کاوش در نقشه جهان پیدا کنید. مینی‌بازی‌های سرگرم‌کننده را در برخی از بازیکنان تجربه کنید. ممکن است آنقدر پیش بروند که نتوانند در داستان اصلی پیشرفت کنند…» در هر زمانی.

“برای ایجاد انگیزه برای بازگشت، ما پارک را طوری طراحی کردیم که هر بار که بازدید می‌کنید، تغییر کند و تجربه شگفت‌انگیزتری ارائه دهد. بنابراین، مینی‌بازی‌ها و حالت‌های دشواری جدیدی را اضافه کرده‌ایم که با پیشرفت در داستان اصلی سخت‌تر می‌شوند. باز خواهد شد، و کارهای بیشتری وجود خواهد داشت که می‌توانید در آنجا انجام دهید. هاماگوچی گفت.

البته مینی گیم هایی مانند Parade نیز وجود دارد که Cloud به Junon نفوذ می کند. دامنه “به طور قابل توجهی گسترش یافته است”، به بازیکنان اجازه می دهد تا نیروهای خود را فرماندهی کنند و ترکیب سربازانی را که به آنها می پیوندند سفارشی کنند. «ناگفته نماند که عملکرد بسته به پیکربندی واحدی که انتخاب می‌کنید تغییر می‌کند، و همچنین بر نحوه اجرای بازی‌های کوچک تأثیر می‌گذارد.

رژه جشن انتصاب روفوس به عنوان رئیس جدید Shinra نیز نقطه اوج نیمه اول بازی اصلی است، بنابراین تیم سازنده تلاش زیادی برای ساخت آن تا آخرین جزئیات انجام داده است. این یکی از لحظاتی است که ما می خواهیم بازیکنانمان بیشترین لذت را ببرند. ”

معکوس فاینال فانتزی 7 این بر روی دو دیسک بلوری برای PS5 منتشر خواهد شد و حاوی 100 ساعت محتوا خواهد بود. منتظر بروزرسانی های بیشتر در مورد مبارزات و مکانیک Red XIII باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *