Final Fantasy 7 Rebirth – توسعه‌دهنده می‌گوید «سرنوشت هر شخصیت» کلید داستان خواهد بود


فانتزی نهایی 16 ممکن است نزدیک باشد، اما اسکوئر انیکس همچنین یک ورودی مهم دیگر در این سری در حال حاضر دارد. این شرکت اخیراً نقل قول جدیدی از یکی از اعضا به اشتراک گذاشته است. معکوس فاینال فانتزی 7 تیم توسعه هر روز نظراتی را دریافت می کند و نظر سوم از طریق توییتر به اشتراک گذاشته شد.

بر اساس داستان و سناریو، Kazunari Nojima، و به طور خلاصه به این سوال می پردازد که بازیکنان در داستان دنباله RPG آینده چه انتظاری دارند. آقای نوجیما گفت: «بازیکنان شاهد یک سری تحولات روایی در قلب داستان خواهند بود. فانتزی نهایی 7 ما ضمن کشف سرنوشت هر شخصیت، داستان را پیش خواهیم برد. ”

در بیانیه‌ای مبهم، این سومین اعلامیه‌ای است که Square Enix در روزهای اخیر ارائه می‌کند، با نائوکی هاماگوچی، کارگردان، قبلاً گفته بود که «رویکرد گسترده و چند وجهی» بازی «درجه بالایی از آزادی» را به بازیکنان ارائه می‌دهد. من درباره جهان صحبت می‌کردم. پیش از آن، تهیه کننده یوشینوری کیتاسه گفت که توسعه عنوان “بر اساس برنامه ریزی” پیش می رود زیرا اسکوئر انیکس در حال “کار برای نهایی کردن تاریخ انتشار” است.

جالب اینجاست که هفتمین آپدیت در 8 ژوئن و درست در زمان برگزاری Summer Game Fest منتشر می شود. Square Enix ممکن است در حال آماده سازی تریلر جدیدی باشد؟

گزارشی که اخیرا منتشر شده نیز چنین ادعا کرده است فانتزی نهایی 16 اسکوئر انیکس در شرایطی که پیش‌سفارش کمتر از انتظارات داخلی است معکوس فاینال فانتزی 7 سریعتر از حد انتظار بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید