کارگردان بازی Final Fantasy 7 Rebirth می گوید که دستیابی به امتیاز متاکریتیک 90 یا بالاتر یکی از اهداف ما است.


معکوس فاینال فانتزی 7 در حالی که کمتر از یک هفته تا انتشار آن باقی مانده است، هیجان پیرامون این اکشن RPG بسیار زیاد است، به خصوص که اخیراً نقدهایی از این اکشن RPG در رسانه های مختلف منتشر شده است و اجماع را می توان به بهترین شکل به عنوان ستایش جهانی توصیف کرد. در حال افزایش است. این بازی در حال حاضر امتیاز 93 را در متاکریتیک دارد (دومین رتبه برتر در این سری تا کنون) که به وضوح یکی از اهدافی بود که تیم سازنده در ذهن داشت.

کارگردان بازی نائوکی هاماگوچی اذعان دارد: معکوس فاینال فانتزی 7در توییتر برای بزرگداشت امتیاز بالا، قدردانی از تلاش‌های تیم سازنده، و تشکر از جامعه و دیگران برای حمایت‌شان، پس از لغو تحریم بازبینی بازی، در توییتر نوشت.

هاماگوچی نوشت: «یکی از اهداف ما به عنوان یک تیم توسعه برای دستیابی به هواداران و استقبال از هواداران جدید، داشتن امتیاز بررسی بالای 90 است. “این نتیجه عالی تنها به لطف تلاش و فداکاری کل تیم توسعه ممکن شد و من می خواهم صمیمانه از آنها تشکر کنم.

“من توسط مطبوعات، جامعه، اینفلوئنسرها و تیم روابط عمومی حمایت می‌شوم و نمی‌توانم به اندازه کافی از آنها تشکر کنم. بیایید این حرکت مثبت را تا زمان انتشار بازی ادامه دهیم.”

در بررسی خود ما: معکوس فاینال فانتزی 7، ما به این امتیاز 10/10 دادیم.معکوس فاینال فانتزی 7 یکی از بهترین هاست فاینال فانتزی بهترین بازی همیشه این چیزی کمتر از یک نمایش نیست، یک سفر حماسی پر از اکشن های فوق العاده، احساسات صمیمانه و لحظات فراموش نشدنی. این یک جشن هم برای خودش و هم بازی افسانه‌ای است که بر اساس آن ساخته شده است، وقیحانه و با صدای بلند توجه را می‌طلبد و در واقع می‌تواند آن را نگه دارد. زیرا تمام آن فلاش با همان مقدار ماده پشتیبان می شود. تقریباً از هر نظر مهم است، از داستان سرایی گرفته تا طراحی جهان، کاوش تا مبارزه، تصاویر بصری تا موسیقی، از میزان محتوای ارائه شده تا تنوع معنادار آن محتوا. معکوس فاینال فانتزی 7 فراتر از انتظارات است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه برای PS5 منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید