فاینال فانتزی 7: قلمرو: توسعه طبق برنامه ریزی


اسکوئر انیکس سال گذشته معرفی شدفاینال فانتزی 7 معکوس، قسط دوم و ماقبل آخر از .بازسازی فاینال فانتزی 7حماسه، و تایید کرد که در زمستان آینده منتشر خواهد شد،فانتزی نهایی 16با انتشار سه هفته دیگر، قابل درک است که این نگرانی اصلی برای طرفداران سریال است. در همین حال، توسعه دنباله بازسازی نیز در پشت صحنه به خوبی در حال پیشرفت است.

همین موضوع در به‌روزرسانی توسعه‌ای که اخیراً توسط Yoshinori Kitase تهیه‌کننده این بازی از طریق حساب رسمی توییتر این بازی ارائه شده، تأیید شده است و بیان می‌کند که Square Enix در حال حاضر در حال تعیین تاریخ انتشار مشخصی برای بازی است.

کیتاسه گفت: «توسعه طبق برنامه در حال پیشرفت است. ما در حال حاضر روی نهایی کردن تاریخ انتشار بازی کار می کنیم.

Kitase اظهارات مشابهی در مورد توسعه RPG در ماه‌های اخیر داشته است و بیان می‌کند که تولید با سرعت شگفت‌آوری کمی پس از معرفی بازی در سال گذشته پیش می‌رفت و توسعه در اوایل سال جاری در حال «شتاب گرفتن» بود. گفت که ادامه دارد.

محتوای خاصفاینال فانتزی 7 معکوستوسعه دهندگان برخی از اطلاعات را اینجا و آنجا در مورد آنچه بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند به اشتراک گذاشته اند، اما محتوا کم است. ساتورو کویاما، برنامه نویس اصلی نبرد، می گوید که می خواهد یک سیستم جنگی را پیاده سازی کند که فراتر از این باشد.فانتزی نهایی 12سیستم Gambit، در حالی که Kitase همچنین می‌گوید این بازی به لطف SSD PS5، دنیایی «بزرگ» دارد. همچنین پیشنهاد شده است که Zack Fair، شخصیت مهم بازی اصلی، در بازی پیش رو نقشی «فعال» داشته باشد.

فاینال فانتزی 7 معکوساین به طور انحصاری برای PS5 در حال توسعه است. در همین حال، تولید آخرین قسمت از سه گانه بازسازی آغاز شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید