نسخه ی نمایشی Final Fantasy 7 Rebirth به زودی – شایعه


و معکوس فاینال فانتزی 7 در حالی که کمتر از یک ماه تا انتشار آن باقی مانده است، هیجان در مورد بازی اکشن RPG به بالاترین حد خود رسیده است و Square Enix و سونی قصد دارند با ارائه وضعیت آتی بازی که صرفاً به این بازی اختصاص داده شده است، هیجانات را تقویت کنند. طبق گزارشات، یک نسخه ی نمایشی نیز به عنوان بخشی از آن ارائه اعلام خواهد شد.

این از کاربر توییتر @PlaystationSize است که فروشگاه پلی استیشن را دنبال می کند و ادعا می کند که Square Enix نسخه ی نمایشی بازی را منتشر خواهد کرد. معکوس فاینال فانتزی 7 در تظاهرات آینده طبق گزارش ها، بازیکنانی که دمو را بازی می کنند، در بازی اصلی به شکل Kupo Charm Survival Set نیز پاداش درون بازی دریافت خواهند کرد.

اسکوئر انیکس در طول سال‌ها عادت ثابتی به انتشار دموهای پیش از انتشار برای اکثر بازی‌هایش داشته است. بازسازی فاینال فانتزی 7 و فانتزی نهایی 16 هر دو نسخه نمایشی دریافت کردند – بنابراین کوچکترین تعجب آور نیست معکوس فاینال فانتزی 7 به نظر می رسد درمان مشابهی دریافت می کند. ما هنوز نمی دانیم دقیقاً چه زمانی نسخه ی نمایشی منتشر می شود، اما با توجه به اینکه این نسخه ی نمایشی است، ما گمان می کنیم که در مدت کوتاهی پس از ارائه State of Play یا شاید به صورت سایه ای منتشر شود.

معکوس فاینال فانتزی 7 در 29 فوریه برای PS5 منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید