نسخه ی نمایشی Final Fantasy 7 Rebirth اکنون در دسترس است، محتوای بیشتر در 21 فوریه عرضه می شود


پس از اعلام رسمی در State of Play، Square Enix یک دمو برگزار کرد. معکوس فاینال فانتزی 7 اکنون برای PS5 قابل دانلود است. این شامل یک قسمت از Nibelheim است که در آن Cloud و Sephiroth به یک دهکده کوهستانی ماجراجویی می کنند، قبل از رویدادهای بازسازی. بازیکنان می توانند هر دو شخصیت را کنترل کنند که هر کدام دارای توانایی ها و مهارت های هم افزایی خاص خود هستند. تریلر زیر را تماشا کنید.

البته این همه ماجرا نیست. اسکوئر انیکس در یک تغییر شگفت‌انگیز، منطقه قابل بازی Junon را نیز به نسخه نمایشی اضافه خواهد کرد. در 21 فوریه منتشر خواهد شد، اما بازیکنان ابتدا باید قسمت Nibelheim را کامل کنند. مقیاس مشخص نشده است، اما باید حس اکتشاف و آزادی را که بازیکنان انتظار دارند را نشان دهد.

معکوس فاینال فانتزی 7 ' در 29 فوریه منتشر خواهد شد. این بر روی دو دیسک عرضه می شود، به 150 گیگابایت فضای نصب نیاز دارد و وعده 100 ساعت گیم پلی را می دهد. تریلر نهایی را اینجا ببینید و نقشه جهان را اینجا ببینید. همچنین می‌توانید درباره نحوه تأثیر اوراق قرضه روی بازی و سیستم جدید Folios اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید