Final Fantasy 7 Rebirth Edition Deluxe و Collector’s Edition فاش شد


اسکوئر انیکس اعلام کرد معکوس فاینال فانتزی 7 ‘ قرار است در فوریه سال آینده وارد شود، و تعدادی جزئیات جدید نیز در مورد دنباله مورد انتظار فاش شده است، از جمله احضار بازی، بخش Sephiroth قابل بازی، نقشه جهانی “بسیار وسیع و گسترده”، حرکات رزمی هم افزایی جدید و مطالب دیگر ارائه خواهد شد.

این شرکت همچنین نسخه لوکس و کلکسیونی بازی را معرفی کرد. اگرچه نسخه معمولی است، معکوس فاینال فانتزی 7 این بازی با قیمت 69.99 دلار یا 99.99 دلار برای نسخه لوکس، شامل بازی پایه، بعلاوه یک کتاب هنری، موسیقی متن کوتاه، و جعبه فولادی است.

علاوه بر این، نسخه Collector’s Edition به طور انحصاری در فروشگاه Square Enix با قیمت شگفت انگیز 349.99 دلار موجود است. علاوه بر همه چیز در نسخه Deluxe، نسخه کلکسیونی همچنین شامل یک مجسمه 19 اینچی Sephiroth با بال های قابل جابجایی است. همچنین شامل برخی از DLC های درون بازی، از جمله دو ماده احضار، یک وسیله جانبی و دو قطعه زره است.

معکوس فاینال فانتزی 7 این بازی در تاریخ 29 فوریه 2024 برای PS5 منتشر خواهد شد. انحصاری پلی استیشن سه ماه پس از عرضه به پایان می رسد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید