تریلر Final Fantasy 7 Rebirth Accolades ستایش جهانی را برجسته می کند


و فاینال فانتزی 7 معکوس، اسکوئر انیکس با یک هدف واضح شروع به انتشار یک بازی با امتیاز متاکریتیک بیش از 90 کرد و دنباله اکشن RPG که مدت ها منتظرش بودیم این کار را انجام داد و به یکی از تحسین شده ترین بازی های تمام دوران تبدیل شد. فاینال فانتزی بازی ها تا الان به مناسبت انتشار امروز، اسکوئر انیکس تریلر جدیدی منتشر کرده است که تحسین جهانی منتقدان را برجسته می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

از کجا آن را بردارید بازسازی فاینال فانتزی 7 متوقف شد، تولید مثل داستان Cloud Strife و دوستانش را در حال عبور از دیوارهای Midgar، جسارت به دنیای گسترده تر و مقابله با تهدید دوگانه Shinra و Sephiroth به تصویر می کشد. دارای دنیای باز عظیم، ده‌ها ساعت بازی، مینی‌بازی‌های متعدد و فعالیت‌های جانبی، پیشرفت‌های رزمی و موارد دیگر است. تولید مثل این وعده می دهد که پیشرفت های زیادی نسبت به سلف تحسین شده خود داشته باشد.

در بررسی بازی خودمان به این بازی امتیاز 10/10 دادیم و گفتیم: فاینال فانتزی دوران شکوفایی حماسی 16 بیتی و 32 بیتی این مجموعه بالاخره با فرمت AAA کامل شد. معکوس فاینال فانتزی 7 به گذشته نگاه می کند تا در نهایت به پتانسیل اصلی سریال پی ببرد و امیدوارم راه را برای آغاز عصر طلایی جدید برای سریال هموار کند. ” بررسی کامل را بخوانید از طریق اینجا.

معکوس فاینال فانتزی 7 اکنون بر روی PS5 در دسترس است. اگر به بازی علاقه مند هستید، حتماً راهنمای نکات و ترفندهای ما را بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید